Emocjonalne występy Edyty Bartosiewicz na festiwalu w Opolu 2016. Stylizacje? Stonowane

Edyta Bartosiewicz festiwal Opole 2016

Edyta Bartosiewicz festiwal Opole 2016

Edyta Bartosiewicz na festiwalu w Opolu 2016

Edyta Bartosiewicz jest jedną z tych gwiazd, które od wielu lat dość mocno dawkują fanom swoją obecność na scenie. Tym większą więc radość sprawiają jej występy podczas dużych imprez, jak festiwale muzyczne.

Edyta była jedną z gwiazd zaproszonych na tegoroczny 53. Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. W dodatku zaprezentowała się podczas niego dwukrotnie. Pierwszego dnia, w koncercie z okazji 120-lecia kinematografii „Ta noc do innych jest niepodobna„, wykonała utwór „Przemoknięte serca miast” wykorzystany w filmie „Nigdy w życiu”. Trzeciego dnia w koncercie Złote Opole walczyła o Grand Prix z utworem „Zegar„.

Zobacz także: Michał Szpak odbiera Grand Prix Złot Opole 2016

Edyta nie należy do gwiazd, które przesadnie stroją się na koncerty. Najważniejsza jest muzyka i gitara w ręku. Tak też było w Opolu. Wokalistka zdecydowała się na wygodne stylizacje: zarówno pierwszego, jak i trzeciego dnia festiwalu miała na sobie dopasowane spodnie uzupełnione koszulami – w grochy i czerwoną z wzorami.

Oglądaliście jej występy?

Zobacz: Edyta Bartosiewicz i inne gwiazdy pierwszego dnia festiwalu w Opolu 2016 [GALERIA FOTO]

Edyta Bartosiewicz w koncercie

Edyta Bartosiewicz w koncercie „Ta noc do innych jest niepodobna” na festiwalu Opole 2016 zaśpiewała utwór „Przemoknięte serca miast” (fot. ONS)

Edyta Bartosiewicz w koncercie Złote Opole na festiwalu Opole 2016 zaśpiewała utwór

Edyta Bartosiewicz w koncercie Złote Opole na festiwalu Opole 2016 zaśpiewała utwór „Zegar” (fot. AKPA)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×