Dorota Szelągowska na wiosennej ramówce TVN 2016 znowu w ukochanych pastelach, ale… Ta torebka to hit sezonu

Dorota Szelągowska na ramówce TVN

Dorota Szelągowska na ramówce TVN

Dorota Szelągowska na ramówce TVN wiosna 2016. Co miała na sobie?

Dziś miała miejsce prezentacja ramówki TVN.  Od teraz już wiemy, jakie nowe programy pojawią się wiosną w telewizji. Powracają również stare, ulubione przez wielu show. Fanów z pewnością ucieszy kolejna edycja You Can Dance. Dla wiernych widzów kultowych programów mamy dobrą wiadomość. Wiosną zobaczymy kolejne sezony Na Wspólnej i Singielki. W tym roku ramówka TVN wiosna 2016 jest niezwykle rozbudowana.

Zobacz: Wiosna w TVN – co i kiedy można oglądać?   

Na prezentacji pojawiło się wiele znakomitych gwiazd. Wśród nich Dorota Szelągowska. Gwiazda może poszczycić się sukcesami zawodowymi. Projektantka wnętrz z powodzeniem prowadzi program Dorota was urządzi, dzięki któremu zmieniła wnętrza mieszkalne wielu rodzin. Niestety w jej życiu prywatnym rok temu pojawiła się pewna rysa. W minionym roku gwiazda rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem, Adamem Sztabą. Na całe szczęście, Dorota szybko znalazła przystań u boku nowego partnera. 

Zobacz: Dorota Szelągowska ma nowego partnera! 

Gwiazda błyszczała na wiosennej ramówce TVN. Szelągowska miała na sobie różową, swetrową sukienkę, która opadała z jednego ramienia. Dorota dobrała do tego niebieską kopertówkę. Widać, że gwiazda śledzi trendy. Niebieski jest kolorem sezonu! Kreacja ujawniła też nowy tatuaż gwiazdy. Szelągowska pokazała niewielkiej wielkości diamencik na wewnętrznej stronie ręki. Stylizację dopełniły kozaki z frędzlami do kolan.

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentowała się gwiazda.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×