Polskie akcenty na gali amfAR na Lazurowym Wybrzeżu. Na prestiżowej imprezie pojawiły się Dominika Kulczyk i polska modelka

Dominika Kulczyk, Alicja Ruchala, gala amfAR 2016, festiwal w Cannes

Dominika Kulczyk, Alicja Ruchala, gala amfAR 2016, festiwal w Cannes

Dominika Kulczyk i Alicja Ruchala na gali amfAR

Gdy w Cannes trwa festiwal filmowy, całe Lazurowe Wybrzeże jest oblężone przez najbardziej znane gwiazdy ekranu, scen muzycznych i świata mody.

Święto kina z olbrzymią siłą przyciąga osobistości show-biznesu. Także z Polski. Na tegorocznym 69. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes mieliśmy już polskie akcenty. Na czerwonym dywanie (i nie tylko) pojawiły się piękne Polki, w tym m.in. Grażyna Torbicka po raz pierwszy w roli ambasadorki L’Oreal Paris (zobacz więcej), Margaret i Karolina Gilon (zobacz więcej).

Zobacz także: Polki na festiwalu w Cannes 2016 [GALERIA FOTO]

Festiwalowi towarzyszy szereg imprez, organizowanych np. przez słynne marki biżuteryjne, jak De Grisogono czy Chopard, oraz gale charytatywne, jak słynna doroczna gala Kino Przeciwko AIDS fundacji amfAR.

Tegoroczna 23. impreza amfAR organizowana przy canneńskim festiwalu jak zwykle przyciągnęła sporo gwiazd. Były także Polki. W tłumie osoób zaproszonych na to prestiżowe wydarzenie były Dominika Kulczyk oraz modelka Alicja Ruchala.

Dominika Kulczyk zdecydowała się na suknię w kolorze liliowym ze zwiewnej tkaniny, którą uzupełniła błyszczącymi szpilkami. W kolorze pastelowego fioletu była także kreacja Zuhair Murad, którą włożyła Alicja Ruchala. Modelka uzupełniła strój połyskującymi sandałkami na wysokim obcasie Jimmy Choo.

Szczegóły stylizacji obu Polek na 23. gali amfAR obejrzycie na zdjęciach w naszej galerii.

Zobacz także: Katy Perry na gali amfAR w stylizacji w hiszpańskim stylu

Dominika Kulczyk, gala amfAR 2016, festiwal w Cannes

Dominika Kulczyk, gala amfAR 2016, festiwal w Cannes

Alicja Ruchala, gala amfAR 2016, festiwal w Cannes

Alicja Ruchala, gala amfAR 2016, festiwal w Cannes


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×