Ciężarna Kasia Burzyńska na imprezie. Jej brzuszek jest już naprawdę duży

Katarzyna Burzyńska w ciąży na imprezie

Kasia Burzyńska w ciąży na imprezie

Kasia Burzyńska już niedługo zostanie mamą. Spodziewa się przyjścia na świat swojego pierwszego potomka. Mimo zaawansowanej ciąży Kasia na razie nie zwalnia tempa i cały czas pracuje. Można ją spotkać na branżowych imprezach. Burzyńska pojawiła się niedawno na rozdaniu Telekamer 2016. Przez nieco maskujący strój chciała ukryć swój, coraz bardziej widoczny, ciążowy brzuszek.

Zobacz: Kasia Burzyńska zdradziła sekret ciążowej kreacji z Telekamer. Przyszła mama sprytnie poradziła sobie z niedopasowanym strojem [INSTAGRAM]  

Dziennikarka dziś znów przyszła na imprezę. Tym razem, wraz z innymi gwiazdami, podziwiała wiosenno-letnią kolekcję butów marki Wojas. Na tę okazję włożyła długie, jasne kozaki i sukienkę w podobnym odcieniu. Największą uwagę zwracał dość duży, ciążowy brzuszek dziennikarki.

Młoda mama promienieje. Widać, że ciąża jej służy. Sami możecie się o tym przekonać zaglądając do naszej galerii, gdzie prezentujemy szczegóły stylizacji Burzyńskiej.

Zobacz: Ponad 20 gwiazd na prezentacji kolekcji butów Wojas: Sebastian Karpiel-Bułecka, Barbara Kurdej-Szatan, Paulina Sykut, Magdalena Różczka 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×