Gwiazda muzyki wyszła za mąż! Na Instagramie pochwaliła się oszałamiającą suknią ślubną

ciara wzięła ślub

ciara wzięła ślub

Ciara wyszła za mąż

W marcu były romantyczne zaręczyny na plaży, w blasku zachodzącego słońca. Gwiazdor amerykańskiego futbolu Russell Wilson padł wówczas na kolana przed swoją wybranką, gwiazdą R&B Ciarą, i poprosił o rękę pierścionkiem z 16-karatowym brylantem wartym 2 miliony dolarów. Został przyjęty. Para nie kryła radości z faktu, że właśnie weszła na nową przedślubną drogę życia.

Zobacz: Ciara dostała pierścionek zaręczynowy za 2 miliony dolarów

I oto dość niepostrzeżenie z narzeczonych stali się małżonkami. Ciara i Russell Wilson wzięli ślub na zamku Peckforton w brytyjskim Cheshire. Gości zaproszonych na tę uroczystość nie było wielu – głównie najbliższa rodzina i przyjaciele, w sumie, jak podają angielskie media, około 100 osób. Wśród weselników były gwiazdy: Jennifer Hudson (włożyła morelową suknię Christian Siriano), Kelly Rowland oraz Lala Anthony.

Panna młoda miała na sobie romantyczną, koronkową suknię ślubną zaprojektowaną specjalnie dla niej przez Petera Dundasa z domu mody Roberto Cavalli. Głęboki dekolt ze sznurowaniem i rozkloszowane rękawy sprawiły, że Ciara prezentowała się szalenie seksownie, ale jednocześnie z klasą. Kreację uzupełniał długi tiulowy welon. Pan młody wystąpił we fraku Giorgio Armani.

Małżonkom do tego stopnia udało się zachować swój ślub w tajemnicy, że nie powstały żadne zdjęcia paparazzi z uroczystości. Jedynym zdjęciowym dowodem jest fotografia zamieszczona przez Ciarę i jej męża na Instagramie.

Wiadomo także, kto zaprojektował kreacje druhnom panny młodej. Ich autorem był Michael Costello. Projektant uwzględnił osobiste preferencje poszczególnych druhen, w efekcie czego każda na ślubie Ciary prezentowała się zupełnie inaczej.

Podoba się wam suknia ślubna Ciary?

Ciara wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest Russell Wilson

Ciara wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest Russell Wilson


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×