Anja Rubik w pierwszym stroju stworzonym przez nowego dyrektora kreatywnego Saint Laurent

anja rubik impreza vogue paris 2016

anja rubik impreza vogue paris 2016

Anja Rubik na imprezie „Vogue Paris”

W paryskim muzeum mody Palais Galliera odbyła się trzecia edycja imprezy zorganizowanej przez „Vogue Paris„. Na uroczystą kolację zaproszono największe sławy świata mody.

Nie zabrakło redaktor naczelnej francuskiego „Vogue’a” Emmanuelle Alt. Pojawili się także znani projektanci, jak Marc Jacobs, Isabel Marant, najgorętsze modelki: Bella Hadid, Irina Shayk, Constance Jablonski, Arizona Muse oraz gwiazdy: Vanessa Paradis, Milla Jovovich, Lou Doillon, Clemence Poesy, Soko, Zoe Kravitz.

Wśród osób zaproszonych na uroczystość była także Anja Rubik. Polska top modelka zwracała uwagę minimalistyczną kreacją Saint Laurent w męskim stylu. Zdecydowała się na garnitur z oversize’ową górą i dopasowanymi spodniami 7/8. Marynarkę pozostawiła rozpiętą, a żeby nie przytrafiła się jej modowa wpadka i poły nie rozchyliły nazbyt ryzykownie, ukazując nagie ciało, klapy spinał cienki łańcuszek.

Prosto i efektownie! A do tego nie do przeoczenia jest fakt, że to pierwszy raz, gdy świat ujrzał projekt Anthony’ego Vaccarello dla Saint Laurent, wybranego w kwietniu nowym dyrektorem kreatywnym domu mody, następcy Hediego Slimane’a (zobacz więcej).

To nie pierwsza kreacja Anthony’ego Vaccarello, w której pokazała się Anja Rubik. Polka jest wielką fanką kreacji stworzonych przez Belga, a nosząc je – choćby podczas MET Gali – przyczyniła się do wylansowania jego nazwiska.

Zobacz także: Anja Rubik zaprojektowała ubrania. Można je kupić w luksusowym butiku

Garnitur: Anthony Vaccarello dla Saint Laurent. Anja Rubik na imprezie

Garnitur: Anthony Vaccarello dla Saint Laurent. Anja Rubik na imprezie „Vogue Paris” Foundation

Anja Rubik, Anthony Vaccarello

Anthony Vaccarello i Anja Rubik na MET Gali 2013


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×