Szukaj

Agnieszka Szulim na otwarciu perfumerii Mo61. Gwiazda nie pozowała jednak z mężem. Piotr Woźniak-Starak miał godne zastępstwo

Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim obcięła włosy

Agnieszka Szulim i Zosia Ślotała na otwarciu perfumerii Mo61

Agnieszka Szulim od kilku tygodni jest jedną z najgorętszych gwiazd w Polsce. O dziennikarce zrobiło się głośno za sprawą ślubu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Ceremonia odbyła się we Włoszech, a potem para udała się na egzotyczne wakacje. Od jakiegoś czasu Agnieszka i Piotr znów są w Polsce. Chętnie pojawiają się na różnego rodzaju branżowych imprezach.

Zobacz: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak razem na salonach! Para zadała szyku i nikt nie mógł oderwać od nich oczu 

Tymczasem dziennikarka przyszła na otwarcie perfumerii Mo61 w Starej Papierni w Konstancinie. Nic więc dziwnego, w końcu to miejsce otworzyła jej najlepsza przyjaciółka Monika Zagajska, która była świadkiem na ślubie Agnieszki i Piotra. Dziennikarka nie pojawiła się jednak sama. Tym razem gwieździe nie towarzyszył jednak mąż, a dobra znajoma. Zosia Ślotała, bo o niej mowa, była też gościem na weselu Agnieszki i Piotra. Widać, że panie się przyjaźnią. Chętnie razem pozowały do zdjęć, a przy okazji wyglądały bardzo stylowo. Agnieszka skradła show zakładając piękny, kolorowy płaszcz. Uwagę fotoreporterów zwróciły jednak nietypowe buty. Szulim włożyła… klapki! Superstylowe dodajmy 🙂 to projekt Simone Rocha. Teraz to najmodniejszy dodatek, który pokochały gwiazdy.

Zobaczcie w naszej galerii, jak panie się prezentowały.

Zobacz: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak chwalą się zdjęciami ze ślubu i wesela za granicą! Wokół sami miliarderzy!

Agnieszka Szulim i Zosia Ślotała na otwarciu kliniki medycyny estetycznej

Agnieszka Szulim i Zosia Ślotała na perfumerii Mo61


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×