Agata Duda znowu błyszczy. Tym razem…dosłownie. Zobaczcie tylko z czego wykonana jest marynarka Pierwszej Damy

Agata Duda na gali Solidarna Szkoła

Agata Duda na gali Solidarna Szkoła

Agata Kornhauser-Duda na uroczystej Gali Solidarna Szkoła

Agata Duda to jedna z najlepiej ubranych pierwszych dam na świecie. Jej stylizacje są zawsze idealnie dobrane do okazji, a do tego podkreślają nienaganną figurę kobiety. Najbardziej niesamowite jest to, że Duda nie wybiera najbardziej znanych zagranicznych marek, a umiejętnie łączy tańsze i droższe ubrania. Do tego stara się promować polskie brandy.

Zobacz: Agata Duda wie, że elegancki ubiór nie musi być drogi. Sprawdź ceny jej strojów i ubierz się w stylu Pierwszej Damy

Nie zawiodła również dziś, kiedy to pojawiła się na uroczystej gali konkursu Solidarna Szkoła. Stylizacja Agaty Dudy była nienaganna i delikatnie awangardowa. Wszystko za sprawą błyszczącej marynarki w czerwono-różowo-granatowe pasy. Dobrała do niej granatową, ołówkową sukienkę za kolano i szpilki w tym samym kolorze. Całość uzupełniła delikatną biżuterią – kolczykami z niebieskim kamieniem oraz obrączką.

Pierwsza dama objęła galę konkursu „Solidarna szkoła” honorowym patronatem. Podczas uroczystości wręczyła specjalne wyróżnienie dla II LO im Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich. Event miał miejsce w jednej ze szkół na warszawskim Wilanowie.

Agata Duda na Gali

Agata Duda na Gali „Solidarna Szkoła”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×