Szukaj

Agata Duda znowu błyszczy. Tym razem…dosłownie. Zobaczcie tylko z czego wykonana jest marynarka Pierwszej Damy

Agata Duda na gali Solidarna Szkoła

Agata Duda na gali Solidarna Szkoła

Agata Kornhauser-Duda na uroczystej Gali Solidarna Szkoła

Agata Duda to jedna z najlepiej ubranych pierwszych dam na świecie. Jej stylizacje są zawsze idealnie dobrane do okazji, a do tego podkreślają nienaganną figurę kobiety. Najbardziej niesamowite jest to, że Duda nie wybiera najbardziej znanych zagranicznych marek, a umiejętnie łączy tańsze i droższe ubrania. Do tego stara się promować polskie brandy.

Zobacz: Agata Duda wie, że elegancki ubiór nie musi być drogi. Sprawdź ceny jej strojów i ubierz się w stylu Pierwszej Damy

Nie zawiodła również dziś, kiedy to pojawiła się na uroczystej gali konkursu Solidarna Szkoła. Stylizacja Agaty Dudy była nienaganna i delikatnie awangardowa. Wszystko za sprawą błyszczącej marynarki w czerwono-różowo-granatowe pasy. Dobrała do niej granatową, ołówkową sukienkę za kolano i szpilki w tym samym kolorze. Całość uzupełniła delikatną biżuterią – kolczykami z niebieskim kamieniem oraz obrączką.

Pierwsza dama objęła galę konkursu „Solidarna szkoła” honorowym patronatem. Podczas uroczystości wręczyła specjalne wyróżnienie dla II LO im Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich. Event miał miejsce w jednej ze szkół na warszawskim Wilanowie.

Agata Duda na Gali "Solidarna Szkoła"

Agata Duda na Gali „Solidarna Szkoła”


Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×