Szukaj

Agata Duda na ludowo! Pierwsza dama pozwoliła sobie na luźniejszą stylizację. Jak wypadła?

Agata Duda na ludowo. Ludowa sukienka pierwszej damy zdjęcia fot. East News

Agata Duda na ludowo. Ludowa sukienka pierwszej damy zdjęcia fot. East News

Ludowa stylizacja Agaty Dudy

Od czasu wyborów prezydenckich Andrzej Duda nie schodzi z ust całej Polski. Nic dziwnego, w końcu zarówno media, jak i sami wyborcy chcieliby wiedzieć, co dzieje się u głowy państwa. Sam prezydent jest wciąż bardzo aktywny w mediach społecznościowych i chętnie odpowiada na wszelkie pytania zarówno zwolenników, jak i przeciwników jego osoby.

Zobacz: Andrzej Duda jednym zdjęciem rozpętał burzę na Twitterze 

Inaczej sprawa ma się z jego żoną. Agata Duda usunęła się w cień. Spekulowano, że w małżeństwie prezydenta jest kryzys. Żona prezydenta nie pojawiła się na obchodach 6. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Ponadto do tej pory wciąż nie zabrała głosu w sprawie ustawy antyaborcyjnej. Pojawiły się jednak spekulacje, że żona prezydenta jest chora. Następnie informowano, jakoby Agata Duda przebywała w Krakowie po to, by opiekować się chorym ojcem i babcią. Tymczasem nieoczekiwanie zaszczyciła swoją obecnością w czasie obchodów Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Teraz już regularnie stara się pojawiać u boku męża.

Zobacz: Radosna para prezydencka na majowych uroczystościach. Tak szczęśliwej Agaty Dudy dawno nie widzieliśmy 

Agata Duda znów nieco zaskoczyła. Otóż postanowiła pojawić się na 150-leciu Kół Gospodyń Wiejskich. Pierwsza dama bardzo wczuła się w klimat. Włożyła na tę okazję zwiewną sukienkę w ludowe wzory. Agata Duda prezentowała się świetnie. Podczas uroczystości nawet zabrała głos.

Kobiety na polskiej wsi organizują się i działają od 150 lat. Ale ich rola w rozwoju naszego kraju jest nie do przecenienia. Otóż nasza historia tak się złożyła, że podczas gdy mężczyźni ginęli na wojnach, w powstaniach, to właśnie na kobietach spoczywał obowiązek utrzymania domu, wychowywania dzieci, ale także obowiązek przekazywania wiedzy o tym, co to jest Polska. Rzadko czyta się o tych kobietach w książkach do historii i wystawia się im pomniki. A są to ciche, bezimienne bohaterki nie mniej ważne od ich mężów, ojców, braci, którzy ginęli za ojczyznę – mówiła

Sami możecie zobaczyć, jak w ludowym stroju prezentowała się Agata Duda. Zdjęcia stylizacji pierwszej damy zobaczycie w naszej galerii.

Zobacz: Co Agata Duda napisała Ilonie Felicjańskiej? Pierwsza dama przerwała milczenie


Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Ładnej kobiecie jest we wszystkim do twarzy.Jest ładna , zgrabna i pasuje do naszego prezydenta. A P.Prezydent na pewno jest dumny ze swojej pięknej i mądrej kobiety.

 • Gość pisze:

  Suknia jak suknia normalna letni sukienka. Bardzo ładnie ! Fryzjer Pani Prezydentowo. Proszę ,a będzie Pani młodziej wygadać.

 • Gość pisze:

  Pierwsza Dama wygląda przepięknie w tej stylizowanej na ludowo kreacji.

 • Gość pisze:

  Co wy z ta pierwsza dama?

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×