Szukaj

Stylowa para prezydencka podczas wizyty w Norwegii. Internauci są zachwyceni

Agata Duda w kobaltowej sukience podczas wizyty w Norwegii

Agata Duda w kobaltowej sukience podczas wizyty w Norwegii

Stylizacja pary prezydenckiej podczas wizyty w Norwegii

Od czasu wyborów prezydenckich minął już rok, a Andrzej Duda nie schodzi z ust całej Polski. Nic dziwnego, w końcu zarówno media, jak i sami wyborcy chcieliby wiedzieć, co dzieje się u głowy państwa. Sam prezydent jest wciąż bardzo aktywny w mediach społecznościowych i chętnie odpowiada na pytania zarówno zwolenników, jak i przeciwników jego polityki.

Zobacz: Andrzej Duda jednym zdjęciem rozpętał burzę na Twitterze  

Nieco inaczej sprawa ma się w przypadku jego żony. Agata Duda usunęła się w cień. Początkowo spekulowano, że para prezydencka ma kryzys. Żona Andrzeja Dudy nie pojawiła się bowiem na obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej. Postanowiono ostatecznie zaprzeczyć wszelkim plotkom i Agata Duda zaszczyciła swoją obecnością w czasie obchodów Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Teraz już regularnie stara się pojawiać u boku męża.

Tak było i tym razem. Andrzej Duda z małżonką wyjechali do Norwegii. Tam udali się na oficjalną wizytę. Wczoraj wzięli udział w uroczystej kolacji w Pałacu Królewskim w Oslo, która została wydana przez Haralda V – króla Norwegii oraz królową Sonję. Rzecznik prezydenta Marek Magierowski zdradził, że przy wystawnym stole rozmawiano m. in. o  twórczości Jo Nesbo. 

Podczas wizyty para prezydencka zaskoczyła kilkoma stylizacjami. Wszystkim spodobała się jednak najbardziej kobaltowa sukienka pierwszej damy. Fani nie szczędzili komplementów pod adresem Andrzeja Dudy i jego żony.

Duma z rozpiera gdy widzę jak godnie reprezentowany jest nasz kraj! 🙂   

Jestem dumny z Pary Prezydenckiej 🙂 Pięknie się prezentują w towarzystwie Pary Królewskiej 🙂

Czy to jest para królewska, czy prezydencka? 🙂 – pisali internauci 

Też podzielacie ich opinię? Zajrzyjcie do naszej galerii, aby zobaczyć wszystkie stylizacje pary prezydenckiej.

Zobacz: Co reklamuje Andrzej Duda? O to prezydenta nie podejrzewaliśmy… 

Oficjalne zdjęcie Agaty Dufy i Andrzeja Dudy, które wręczyli norweskiej parze królewskiej

Oficjalne zdjęcie Agaty Dudy i Andrzeja Dudy, które wręczyli norweskiej parze królewskiej


Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  „derby” do fraka. Nowatorsko

 • Gość pisze:

  GDY WIDZĘ FOTOGRAFIĘ CZY LUDZI „NA ŻYWO, WIDZĘ ICH TWARZE A PRZEDE WSZYSTKIM OCZY, TO ONE MÓWIĄ WSZYSTKO. NA TYCH ZDJĘCIACH -ŁADNYCH, ALE TO JEST „MUZEUM FIGUR WOSKOWYCH”- OCZY I TWARZE BEZ WYRAZU………I SKORO JEST TAK DOBRZE TO DLACZEGO JEST TAK ŹLE……..?

 • Gość pisze:

  Ale wy kurwa dupnieci jesteście , widać po waszych komentarzach żeście dopiero z kanałow wyszli ???

 • Gość pisze:

  Ta zonka niemowa moglaby chociaz zmienic fryzure bo wyglada okropnie.
  Ten ubior i ta jej zgarbiona sylwetka mowi samo z siebie.
  Jezdza po to zeby sie pokazac ,niczego nie wnoszac dla Kraju ,robia sobie korzystne wyjazdy dla wlasnej satysfakcji i dla pokazowki.

 • Gość pisze:

  Te podróże PO NIC są z pieniędzy naszych , podatników…Zamiast pilnować spraw polskich , to fruwa sobie po świecie…I po co jeździ ,żeby zwiedzać cmentarze, oblecieć kilka mszy z polonia …TO JEST CZYSTA POKAZÓWA ! Niech się nie zasłąnia i nie mówi ,że zaprasza na szczyt ,bo wszyscy już dawno zostali zaproszeni…Pychałek i puchacz , człowiek ,który lubi się wynosić i zadzierać nosa, szkoda tylko ,że nie za sowje…A żonka (niemowa) przy nim korzysta….

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×