Szukaj

Polskie modelki na pokazach w Nowym Jorku. Tak na wybiegu radzą sobie Agnes Sokołowska, Paula Gałecka, Alicja Tubilewicz i Ewa Władymiruk

Polskie modelki na pokazach mody w Nowym Jorku (fot. ONS)

Polskie modelki na pokazach mody w Nowym Jorku (fot. ONS)

Polskie modelki na pokazach w Nowym Jorku

Pokazy kolekcji projektantów na sezon jesień-zima 2016/2017 w kolejnych światowych stolicach mody trwają w najlepsze. A my przyglądamy się młodym polskim modelkom, które coraz lepiej radzą sobie na wybiegach.

W Nowym Jorku w prezentacji kolekcji uznanych marek brało udział dużo Polek. To one teraz rządzą w branży i są coraz bardziej doceniane.

W niedawnych pokazach haute couture w Paryżu świetnie radziły sobie m.in. Paula Gałecka oraz Alicja Tubilewicz. Dziewczyn nie mogło także zabraknąć podczas nowojorskiego tygodnia mody.

Zobacz także: Wielki sukces polskich modelek na pokazach haute couture w Paryżu

Paula Gałecka wystąpiła m.in. w pokazach Tommy Hilfiger, Vera Wang, Monique Lhuillier, Opening Ceremony, Coach, 3.1 Phillip Lim. Alicja Tubilewicz pokazała się m.in. u 3.1 Phillip Lim, Rodarte. Daria Piotrowiak zaliczyła pokazy Sachin & Babi, Rhié. Agnes Sokołowska chodziła u Alexandra Wanga, Ohne Titel, Vivienne Tam. Ewa Władymiruk była w pokazie kolekcji Carolina Herrera. Maria Dębicka prezentowała ubrania Baja East, Custo Barcelona, a Karolina Cleo Ćwiek i Aleksandra Flasz – Dennis Basso.

Zobaczcie je na zdjęciach w naszej galerii.


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×