Cristiano Ronaldo z oddaniem promuje swoje pierwsze perfumy. W modnym garniturze i stylowych pantoflach

Cristiano Ronaldo promuje swoje pierwsze perfumy

Cristiano Ronaldo promuje swoje pierwsze perfumy "Legacy" (fot. ONS)

Perfumy Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo to od dawna nie tylko jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, ale także zbijający pokaźny kapitał na swoim nazwisku biznesmen. Pochodzący z Portugalii sportowiec od dawna wypuszcza na rynek produkty sygnowane swoim nazwiskiem, jak np. bieliznę, buty czy ubrania.

Teraz można nie tylko ubrać się i obuć jak Ronaldo, ale także pachnieć jak on. Znani piłkarze, jak np. David Beckham sprzedają swoje kosmetyki, dlaczego więc nie miałby ich mieć słynny zawodnik Realu Madryt?

Pierwsze perfumy Cristiano Ronaldo nazywają się „Legacy” (Dziedzictwo). Czym pachną? Składają się na niego wonie kwiatowe (piwonia, fiołek), korzenne (cynamon, korzeń irysa), z dodatkiem cytrusowej bergamotki, cedru, lawendy, zielonego jabłka, szałwii oraz ambry i paczuli.

Na imprezie w Madrycie Cristiano promował perfumy z niezwykłym oddaniem. Miał na sobie modny granatowy garnitur, do którego włożył brązowy sweter z golfem i pantofle w oksfordzkim stylu. Bez uśmiechów i zmysłowego spryskiwania się pachnidłem obejść się nie mogło.

Zobaczcie więcej zdjęć z tego wydarzenia w naszej galerii.

Zobacz także: Nowa dziewczyna Cristiano Ronaldo. Podobna do Iriny Shayk?

Cristiano Ronaldo promuje swoje pierwsze perfumy

Cristiano Ronaldo promuje swoje pierwsze perfumy „Legacy” (fot. ONS)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×