Wiemy, że czerwień jest w modzie, ale… Michał Piróg z czerwoną szminką na ustach?! Przesadził? [INSTAGRAM]

Michał Piróg z czerwoną szminką na ustach (fot. Instagram)

Michał Piróg z czerwoną szminką na ustach (fot. Instagram)

Michał Piróg z czerwoną szminką

Michała Piróga trudno zaliczyć do mężczyzn, którzy obawiają się szalonych stylizacji. Tancerz wielokrotnie udowodnił, że fantazja w modzie jest mu nieobca. Chodził nawet w przypominających damskie butach na obcasach. Nawet jednak jego widok z czerwoną szminką na ustach może zastanawiać.

Prowadzący „Top Model” zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy go z poważną miną i zaskakującym makijażem – pomalowanymi na czerwono ustami. O co chodzi? Okazuje się, że o coś więcej niż tylko niezwykły make-up, a tłumaczą to hashtagi, którymi Michał opatrzył fotografię.

Zadaj pytanie dlaczego ? Projekt TEST #pozytywni #projekttest #MACCosmetix #VivaGlam #HM #odpowiedzialnamoda #kevinmurphypolska #mamytowekrwi #MACaidsfund Wczoraj był Światowy dzień walki z AIDS #fundacjaedukacjispolecznej #fundacjagarnizonsztuki

Michał nieprzypadkowo zamieścił zdjęcie właśnie teraz, kiedy 1 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień AIDS. Czerwona szminka ma głębszy sens: stała się symbolem walki z HIV/AIDS i solidarności z ludźmi chorymi. Wszystko dlatego, że w akcje wspierające profilaktykę HIV/AIDS od lat angażuje się firma M.A.C Cosmetics. Dochód ze sprzedaży szminek i błyszczyków z ich kolekcji Viva Glam wędruje na rzecz walki z HIV/AIDS.

W Polsce ważną inicjatywą jest Projekt Test. Od 7 lat Polacy są zachęcani do wykonywania testów w kierunku HIV.

Nie tylko zresztą Michał wsparł walkę z tą trudną chorobą, ale też m.in. mąż Grażyny Wolszczak. Cezary Harasimowicz także nie miał oporów, by pokazać się z ustami pomalowanymi na czerwono.

Zobacz także: Kultowe czerwone szminki do ust. Wybierz swoją z 9 propozycji

Michał Piróg z czerwoną szminką na ustach. Wsparł w ten sposób akcję Projekt Test uświadamiającą, jak ważne są profilaktyczne badania w walce z HIV/AIDS (fot. Instagram)

Michał Piróg z czerwoną szminką na ustach. Wsparł w ten sposób walkę z HIV/AIDS i profilaktykę w kierunku HIV (fot. Instagram)

Cezary Harasimowicz z czerwonymi ustami dla akcji Projekt Test (fot. Facebook)

Cezary Harasimowicz z czerwonymi ustami dla akcji Projekt Test i spektaklu „Pozytywni” (fot. Facebook)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×