Szukaj

Szukasz eleganckich butów do granatowego garnituru? Sprawdziliśmy, jakie noszą najprzystojniejsi Polacy. Mamy zdjęcia zza kulis sesji Mister Polski 2015

Jakie buty do granatowego garnituru?

Jakie buty do granatowego garnituru?

Męskie buty do garnituru na jesień 2015

To, że w obecnym sezonie najmodniejsze są garnitury w kolorze niebieskim i granatowym, zapewne już doskonale wiecie. Przekonaliście się o tym choćby dzięki jednej z ostatnich imprez, na której większość gwiazd postawiła na elegancję w granatowym wydaniu (zobacz: Najmodniejszy kolor garnituru tej jesieni rządził na premierze „Listów do M. 2”).

Jeszcze bardziej wyrazistym przykładem tego, co modni faceci noszą w tym sezonie, jest sesja zdjęciowa 14 kandydatów do tytułu Mistera Polski 2015. Niemal wszyscy jak jeden mąż wystąpili właśnie w granatowych garniturach.

Sprawdź także: Tylko u nas oficjalne głosowanie na Mistera Polski 2015 [ZAGŁOSUJ]

Ten kłopotliwy kolor…

A jakie buty wybrać do granatowego stroju? Bo nie ukrywajmy: trendy trendami, ale dla wielu mężczyzn to nie wybór garnituru, lecz odpowiedniego do niego obuwia stanowi nie lada problem. Odpowiedzią jest również to, co mają na stopach uczestnicy konkursu Mister Polski 2015.

Granatowy garnitur wbrew pozorom stwarza wiele możliwości kombinacji kolorystycznych. I tak świetne będzie wyglądał z butami w kolorze niebieskim bądź granatowym. Ale równie dobrze sprawdzą się piaskowy beż oraz brązy. Masz w szafie tylko czarne pantofle? Nie przejmuj się, one też dadzą radę.

Gdzie kupić buty w stylu Misterów? Zajrzeliśmy za kulisy sesji zdjęciowej i jak się dowiedzieliśmy, stylizacje wszystkich kandydatów uzupełniło obuwie marki  Wojas. Czyli tej samej, której buty lubi nosić Rafał Maślak, Mister Polski 2014 (zobacz: 5 twarzy Rafała Maślaka, czyli różne stylizacje Mistera Poolski 2014 na różne okazje). Uspokajamy: nie musisz być Misterem ani nawet zabiegać o ten tytuł, aby nosić obuwie w stylu najprzystojniejszych Polaków. 🙂

Zdjęcia całej finałowej czternastki zobaczycie w naszej galerii. A poniżej eleganckie buty w stylu Misterów, które idealnie się sprawdzą do granatowego garnituru.

Buty w stylu Misterów do granatowego garnituru:

Brązowe półbuty, Wojas, 224,25 zł

Brązowe półbuty, Wojas, 224,25 zł – kupisz tutaj

Czarne półbuty, Wojas, 246,75 zł

Czarne półbuty, Wojas, 246,75 zł – kupisz tutaj

Jasnobrązowe półbuty, Wojas, 246,75 zł

Jasnobrązowe półbuty, Wojas, 246,75 zł – kupisz tutaj

Niebieskie półbuty, Wojas, 246,75 zł

Niebieskie półbuty, Wojas, 246,75 zł – kupisz tutaj

Zamszowe półbuty, Wojas, 246,75 zł

Zamszowe półbuty, Wojas, 246,75 zł – kupisz tutaj


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×