Marc Jacobs lansuje na Instagramie trend na kolorowy męski manicure. Ale nie on pierwszy zdobił dłonie w ten sposób

Marc Jacobs lansuje kolorowy manicure dla mężczyzn (fot. Instagram)

Marc Jacobs lansuje kolorowy manicure dla mężczyzn (fot. Instagram)

Kolorowe paznokcie u mężczyzn

Marc Jacobs z pewnością nie należy do mężczyzn ani wstydliwych, ani też mało oryginalnych. Dlatego nie dziwi, że projektant ostatnio na Instagramie lansuje trend #malepolish, czyli kolorowe paznokcie u mężczyzn. Czarne, niebieskie, czerwone… Jego paznokcie zwykle za każdym razem mają inny kolor.

Jakie komentarze zbiera? Bardzo pozytywne.

„Piękny niebieski”, „Kooocham twoje paznokcie”, „Kocham kolor twoich paznokci. Jest bajeczny, zawsze masz świetny manicure”, „Masz superstyl” – piszą internetowi fani Jacobsa pod jego zdjęciami na Instagramie.

W upowszechnianiu #malepolish projektanta wspiera Jin Soon Choi, wieloletnia przyjaciółka, manicurzystka, twórczyni Jin Soon, linii lakierów do paznokci. Uchyliła rąbka tajemnicy, kto wpadł na pomysł malowania paznokci.

To Marc wymyślił hashtag – powiedziała magazynowi „W” Jin Soon Choi. – Podziwiam go i szanuję. Jest bardzo utalentowany, wiele się od niego nauczyłem. Zawsze wie, czego chce i wymyśla kolory idealne dla siebie – dodał.

Pomysł, aby mężczyźni – wzorem Marca – zaczęli malować paznokcie na kolorowo, może się wydawać nowatorski, ale wcale taki nie jest.

Wcześniej sporo gwiazd, głównie muzycznych, ozdabiało dłonie w podobny sposób. Wystarczy przypomnieć choćby takie postaci sceny, jak Ozzy Osbourne, Marilyn Manson, Seal, Adam Lambert, Dave Navarro z zespołu Jane’s Addiction. Niektórzy aktorzy również mają słabość do kolorowego manicure’u, np. Johnny Depp, Brad Pitt, Jared Leto czy Zac Efron.

Chociaż więc Marc Jacobs nie był pierwszy, to trzeba mu oddać, że trend lansuje w iście żarliwy sposób. Sądzicie, że uda się mu przekonać facetów do tak odważnego manicuru?

Zobacz: Marc Jacobs i inne gwiazdy w serii zabawnych kolaży

I’d rather be blue…@jinsoonchoi

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marc Jacobs (@themarcjacobs)

Mani-Monday @jinsoonchoi #deeppurple #malepolish Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marc Jacobs (@themarcjacobs)

It’s winter….again! #wontbesaintlaurentwithouthedi Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marc Jacobs (@themarcjacobs)

 

Broadway bound… Sunday Matinee #kinkyboots Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marc Jacobs (@themarcjacobs)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×