Derek Zoolander zakorkował centrum Rzymu. Tłumy fanów modela szturmowały słynny włoski butik [INSTAGRAM]

Owen Wilson i Ben Stiller (jako Hansel i Zoolander) w butiku Valentino w Rzymie (fot. Instagram)

Owen Wilson i Ben Stiller (jako Hansel i Zoolander) w butiku Valentino w Rzymie (fot. Instagram)

Derek Zoolander w butiku Valentino w Rzymie

Zakrojonej na tak szeroką skalę – i tak przy okazji dowcipnej – kampanii promocyjnej nie miał dawno żaden hollywoodzki film.

Już w zeszłym roku podczas paryskiego tygodnia mody mówiło się o powrocie Dereka Zoolandera, bohatera komediowego przeboju z 2001 roku. Zoolander, w którego wciela się Ben Stiller wraz z Owenem Wilsonem (odtwórcą postaci Hansela) pojawili się w finale pokazu Valentino. Dostali burzę oklasków i rozbudzili ochotę na drugą część komedii.

I oto najzabawniejsi modele świata powracają. Światowa premiera „Zoolander 2” zaplanowana jest na luty, w Polsce zobaczymy film na początku marca. Na razie Zoolander powrócił w wielkim stylu na pierwsze strony gazet – dostał pierwszą okładkę „Vogue’a”.

Zobacz: Wielki powrót Dereka Zoolandera. Pozuje na swojej pierwszej okładce „Vogue’a”

Tymczasem akcja promocyjna tuż przed premierą odbyła się w jednej ze światowych stolic mody, Rzymie. Zoolander i Hansel wstrzymali ruch w stolicy Włoch: pozowali w witrynie butiku, a jakże, Valentino. Derek miał na sobie garnitur Valentino w motyle (za prawie 28 tys. złotych). Obaj stroili popisowe miny i przyjmowali pozy rodem z ekranu.

Witaj Rzymie. Słyszałem, że Derek Zoolander i Hansel pozują w oknie sklepu Valentino – napisał Ben Stiller na Twitterze.

A pod zdjęciami z Rzymu czytamy wpisy zabarwione charakterystyczną dla Zoolandera wystudiowaną złośliwością:

Na co się kobieto gapisz? Jesteśmy zupełnie normalnymi supermodelami u szczytu kariery. I nie, NIE MOŻESZ zrobić sobie selfie – pisze Zoolander. – Kiedy Mr Valentino zatrudnił mnie jako modela do swojej witryny, powiedziałem mu: „bądź przygotowany na to, że sprzedasz jeszcze milion siatek na motyle” – dodał Zoolander ubrany w garnitur z motywem motyli. – Ja i Hansel wróciliśmy do pozowania i dosłownie wstrzymaliśmy ruch, może więc wstrzymamy go ponownie już bardzo niedługo – czytamy.

Chcielibyście zobaczyć tę parę w Polsce? 🙂

Garnitur w stylu Dereka Zoolandera:

Garnitur, Valentino, 4787 funtów

Garnitur, Valentino, 4787 funtów – kupisz tutaj


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×