Agnieszka Szulim pochwaliła się najnowszym zdjęciem z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Ukochany gwiazdy już tak nie wygląda!

Piotr Woźniak-Starak przeszedł metamorfozę

Agnieszka Szulim pokazała zdjęcie z Piotrem Woźniakiem-Starakiem

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak to nieprzerwanie jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Atmosferę podgrzewa fakt, że zakochani są coraz bliżej ślubu i wszystko wskazuje na to, że niebawem powiedzą sobie sakramentalne „tak”. Ku niepocieszeniu mediów żadne z nich nie chce zdradzić ani rąbka tajemnicy odnośnie ceremonii. Wiadome jest jednak, że suknię ślubną dziennikarki zaprojektuje uwielbiany przez gwiazdy siostrzany duet Bizuu.

Zobacz: Duet Bizuu zaprojektuje suknię ślubną Agnieszki Szulim. Co projektantki powiedziały o tej kreacji? [WIDEO]

Tymczasem okazuje się, że do tego szczególnego dnia nie przygotowuje się tylko przyszła pani młoda, ale też jej ukochany. Na Instagramie Agnieszki pojawiło się najnowsze selfie z Piotrem. Internauci od razu zwrócili uwagę, że narzeczony prezenterki nieco się zmienił i zrzucił parę kilogramów!

Piotr wydaje się jakiś chudszy – napisała jedna z nich

Czyżby Piotr postanowił nieco schudnąć, aby jeszcze lepiej prezentować się na ślubnym kobiercu? A może to po prostu przygotowanie do sezonu bikini? 😉

Okaże się niebawem!

Piotr Woźniak-Starak przeszedł metamorfozę

Piotr Woźniak-Starak przeszedł metamorfozę

Piotr Woźniak-Starak zmienił się

29-02-2016 Piotr Woźniak-Starak zmienił się


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×