Wiemy, w jakich kreacjach na studniówce zada szyku Rafał Jonkisz i jego wybranka Ewelina Grossman! Będą stylowi i eleganccy

Rafał Jonkisz, Ewelina Grossman. Stylizacja na studniówkę

Rafał Jonkisz, Ewelina Grossman. Stylizacja na studniówkę

Stylizacja Rafała Jonkisza i Eweliny Grossman na studniówce

Już w sobotę 16 stycznia w życiu Rafała Jonkisza pierwszy poważny bal. Mister Polski 2015 wybiera się na studniówkę! Najważniejsze – partnerkę – już wybrał. Tylko Jastrząb Post uczestniczył w pierwszym spotkaniu Rafała z jego studniówkową sympatią Eweliną Grossman.

Zobacz: Tylko u nas! Byliśmy na pierwszym spotkaniu Rafała Jonkisza z Eweliną Grossman

Wydarzenie zbliża się wielkimi krokami, warto więc zadbać o odpowiednią oprawę. Mister Polski i jego partnerka już to przemyśleli. Rafał Jonkisz i Ewelina Grossman w całości skompletowali strój studniówkowy. Jastrząb Post sprawdził, w czym zadadzą szyku.

Rafał Jonkisz postawił na polskie marki. Na jego look złożą się ubrania marki PAWO. Mister będzie miał na sobie elegancki czarny garnitur (999 zł), białą koszulę (159,60 zł), a do tego czarną muchę (67,60 zł) i oczywiście spinki do mankietów (107,60 zł). Uzupełnieniem całości będą pantofle Wojas (349 zł).

Ewelina Grossman wybrała sukienkę marki Vissavi (359,90 zł) – jest czarno-różowa, zdobiona delikatną aplikacją. Do tego biżuteria Scallini: kolczyki (312 zł) i bransoletka (293 zł). Na stopach czarne szpilki Wojas (359 zł). Nieodzownym dodatkiem będzie też torebka Wojas (329 pln).

Jak wam się podoba taka propozycja stroju studniówkowego? Sprawdźcie poniżej, gdzie kupić poszczególne elementy stroju Rafała i Eweliny.

Garnitur, Pawo, 999 pln

Garnitur, Pawo, 999 pln – KUPISZ TUTAJ

Sukienka, Vissavi, 349 pln

Sukienka, Vissavi, 349 pln – KUPISZ TUTAJ

Torebka, Wojas, 329 pln

Torebka, Wojas, 329 pln – KUPISZ TUTAJ


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×