Szukaj

TYLKO U NAS! Rafał Jonkisz jedzie na wybory Mister International 2015. Wiemy, co spakował do walizki!

Rafał Jonkisz, Mister Polski 2015 (fot. ONS)

Rafał Jonkisz jedzie na wybory Mister International 2015

Życie 18-letniego Rafała Jonkisza w ostatnim czasie nabrało tempa. Zaledwie w niedzielę 15 listopada został wybrany Misterem Polski, a już kolejnego dnia po raz pierwszy w nowej roli pozował na imprezie.

Zobacz także: Rafał Jonkisz pierwszy raz na ściance. Znamy szczegóły jego stylizacji

Tymczasem przed nim kolejne poważne wyzwanie: wybory Mister International.

Mister Polski 2015 poleciał już na Filipiny, gdzie odbędzie jubileuszowa 10. edycja tego konkursu. Tam przez dwa tygodnie będzie się przygotowywał do najważniejszego występu swojego życia. Zgrupowanie 45 potwierdzonych kandydatów z całego świata potrwa do 30 listopada, kiedy to zaplanowano główny konkurs Mister International 2015. Na lotnisku odprowadzał go ustępujący Mister Polski Rafał Maślak.

Do takiego wyjazdu musiał się solidnie przygotować. Tylko Jastrząb Post miał okazję podejrzeć, co do walizek na wyjazd spakował Rafał.

Wśród pakunków dostrzegliśmy sporo ciuchów i dodatków – Rafał musi się przecież nienagannie prezentować. Jonkisz spakował w walizki OCHNIK buty Wojas w różnym stylu, eleganckie i casualowe, jak również ubrania Ozonee.pl oraz skórzane akcesoria OCHNIK. Mister musi być wcieloną elegancją, a w osiągnięciu tego efektu pomogą mu garnitury i koszule Pawo.

W walizce Jonkisza nie zabrakło też patriotycznych akcentów. Zabrał ze sobą polską flagę oraz oczywiście strój narodowy. Tylko u nas macie okazję zobaczyć, jak przed międzynarodową publicznością zaprezentuje się w nim nasz Mister. Zajrzyjcie do naszej galerii.

Zobacz: Rafał Jonkisz dzwoni do mamy po wyborach Mister Polski 2015. Jej reakcja? Szok!

Rafał Jonkisz i Rafał Maślak na lotnisku

Rafał Jonkisz i Rafał Maślak na lotnisku

Rafał Jonkisz, Mister Polski 2015 (fot. ONS)

Rafał Jonkisz, Mister Polski 2015 (fot. ONS)


Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×