Marta Manowska podpisała duży kontrakt reklamowy! Tylko nam zdradziła szczegóły [WIDEO]

Marta Manowska reklama

Marta Manowska reklama

Marta Manowska podpisała kontrakt reklamowy. Gwiazda zdradziła nam szczegóły kampanii z jej udziałem. Co będzie firmować swoim nazwiskiem? Zobacz rozmowę wideo.

Marta Manowska idzie jak burza. Obecnie to ona jest jedną z najgorętszych gwiazd TVP. Na jesieni poprowadzi aż dwa hitowe programy – Rolnik szuka żony i The Voice Senior. Udział w obu widowiskach sprawił, że tabloidy zaczęły szacować, jak wysokie kwoty wpływają na konto prezenterki.

Zobacz: Partner Marty Manowskiej znowu na tapecie. Wiemy o nim już chyba wszystko! Kim jest?

Plotki głoszą, że Marta Manowska jesienią zarobi 200 tysięcy złotych – po 100 tysięcy za każdy program. Choć gwiazda nie skomentowała publicznie doniesień tabloidów, w rozmowie z naszą reporterką otwarcie przyznała, że właśnie podpisała duży kontrakt reklamowy. Już wkrótce zobaczymy ją w kampanii produktów dedykowanych emerytom:

Kontrakty reklamowe jeszcze przede mną. Przede mną teraz duża kampania społeczna, też dedykowana 60 plus, z czego się cieszę, bo to znowu jest jakiś komunikat, to wszystko jest spójne ze sobą. Ja myślę, że na mnie trzeba patrzeć pod kątem reklamowym, chyba właśnie w taki sposób, to wszystko musi ze sobą współgrać, być konsekwentne i myślę, że takie jest. Jeżeli kontrakty przyjdą, to będę się cieszyć – powiedziała Manowska przed kamerą Jastrząb Post.

Jak się okazuje, pieniądze nie są dla Marty najważniejsze:

Nie zareklamuje czegoś, z czego ideą się nie zgadzam. Podobnie jest z programami. Jeżeli ja nie jestem zgodna, z jakimś pomysłem bądź projektem, to dziękuję, bo uważam, że ktoś inny będzie w tej roli lepszy, albo ktoś inny powinien to robić. A ja wiem, co ja chciałabym jeszcze w życiu zawodowym zrobić i cieszę się, że na przeciw wychodzą też takie propozycję, które pozwalają mi do tego dążyć. Ale już na tę chwilę jestem bardzo szczęśliwa.

Czekamy na premierę nowego projektu. Patrząc na popularność poprzednich, i ten powinien okazać się sukcesem.

Zobacz: Mama Marty Manowskiej to prawdziwa dama! Można ją pomylić z Agatą Dudą! Są identyczne!


Marta Manowska ma płaski brzuch - jesienna ramówka TVP 2019

Marta Manowska ma płaski brzuch - jesienna ramówka TVP 2019

Marta Manowska - jesienna ramówka TVP 2019

Marta Manowska - jesienna ramówka TVP 2019

Marta Manowska – 10 urodziny Moliera 2

Marta Manowska – 10 urodziny Moliera 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×