Szukaj

Mamy zdjęcia zza kulis nowej sesji marki Nessi. Sprawdź, co będzie modne w sezonie jesień-zima 2016/2017

kulisy sesji zdjęciowej nessi jesień 2016

Kulisy sesji zdjęciowej Nessi na sezon jesień 2016

Co prawda za oknem jest piękna pogoda, słońce praży, a temperatura sięga powyżej 30 stopni, słowem lato w pełni, ale marki powoli już przygotowują się do sezonu jesienno-zimowego. Najlepszym przykładem jest znana polska marka obuwnicza Nessi, która pracowała ostatnio nad zdjęciami promującymi swoją najnowszą kolekcję na zbliżający się sezon jesień-zima 2016/2017.

Zdjęcia do kampanii wizerunkowej kolekcji Nessi jesień-zima 2016/2017, „Miejskie sytuacje”, powstały, jak nazwa wskazuje, w miejskich plenerach Warszawy. Świetnie wpasowały się w koncepcję fotografii.

W rolach głównych wystąpiły Agata Steczkowska, dyrygentka, pianistka i kompozytorka oraz Marysia Markiewicz, którą możecie znać z “Must Be The Music”. Słowa uznania należą się Jarkowi Szado, styliście sesji, który skompletował całą jesienno-zimową garderobę, ale też modelkom, które dzielnie pozowały w ciepłych strojach, mało pasujących do czterdziestostopniowego upału.

Z zimowymi płaszczami, tunikami i sukienkami współgrały dodatki, których nie może zabraknąć w żadnej miejskiej sytuacji. Modelki Nessi wystąpiły z torebkami Gawor Collection, w biżuterii Modern Silver, okularach Caroline Abram/Optic Collet i zegarkach Lorus. Kosmetyki do sesji zapewniła marka Glazel Visage.

Na finalne efekty sesji trzeba jeszcze chwilę poczekać – do oficjalnej premiery kolekcji butów Nessi jesień-zima 2016/2017. Tymczasem w naszej galerii możecie sprawdzić, jak powstawały zdjęcia.

Zobacz także: Siostra Justyny Steczkowskiej wystąpiła w reklamie znanej marki obuwniczej. Cały dochód przeznaczyła na szczytny cel

Zdjęcia zza kulis sesji zdjęciowej Nessi jesień-zima 2016/2017 z udziałem Agaty Steczkowskiej i Marysi Markiewicz (fot. mat. pras.)

Kulisy sesji zdjęciowej Nessi jesień-zima 2016/2017 z udziałem Agaty Steczkowskiej i Marysi Markiewicz (fot. mat. pras.)


Kompletujesz garderobę na sezon jesień-zima 2016/2017?

×