Polska wokalistka zachwyciła na gali rozdania Billboard Music Awards 2016. Znamy szczegóły jej stylizacji

Aleksandra Gintrowska, Billboard Music Awards 2016 (fot. Jastrząb Post Exclusive)

Aleksandra Gintrowska, Billboard Music Awards 2016 (fot. Jastrząb Post Exclusive)

Aleksandra Gintrowska na Billboard Music Awards 2016

Za nami rozdanie jednych z najbardziej znanych i cenionych na świecie muzycznych nagród – Billboard Music Awards 2016. Tegoroczna gala odbyła się 22 maja w Las Vegas i zgromadziła jak zwykle mnóstwo gwiazd.

Jastrząb Post ze stacją E! oraz marką Martini zorganizował oglądanie relacji na żywo z czerwonego dywanu tej imprezy. Na naszym czerwonym dywanie pojawiły się polskie gwiazdy (zobacz więcej). Ale polski akcent mieliśmy także w Las Vegas.

Zobacz także: Gwiazdy na gali rozdania Billboard Music Awards 2016 [GALERIA FOTO]

Jedną z osób zaproszonych na galę Billboard była Aleksandra Gintrowska.

Większość zapewne doskonale kojarzy wokalistkę z oryginalnego występu podczas preselekcji do tegorocznego konkursu Eurowizji 2016 (zobacz więcej). Ola spędza ostatnio sporo czasu w Stanach Zjednoczonych, bo właśnie tam chce spełnić wielkie marzenie i zrobić międzynarodową karierę. Pojawia się na branżowych imprezach, jak np. rozdaniu nagród Grammy (zobacz więcej).

Zobacz także: Ola Gintrowska i inne Polki na festiwalu Coachella 2016

Obecność Oli Gintrowskiej na Billboard Music Awards 2016 to jeden z elementów promocji i szansa na pokazanie się szerszej publiczności. Nic dziwnego, że wokalistka starannie przygotowała się do wyjścia. Na czerwonym dywanie pokazała się w stylizacji skompletowanej z polskich marek. Miała na sobie czarną sukienkę projektu Evy Minge z asymetrycznym dołem. Uzupełniła ją sznurowanymi sandałkami Kazar oraz torebką Kazar.

Jak wam się podoba ten strój? Więcej szczegółów do obejrzenia w naszej galerii.

Suknia: Eva Minge, buty i torebka: Kazar. Aleksandra Gintrowska, Billboard Music Awards 2016 (fot. Jastrząb Post Exclusive)

Suknia: Eva Minge, buty i torebka: Kazar. Aleksandra Gintrowska, Billboard Music Awards 2016 (fot. Jastrząb Post Exclusive)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×