Szukaj

Ewa Chodakowska jak księżniczka!

Ewa Chodakowska w pięknej sukni

Ewa Chodakowska coraz bardziej nas zaskakuje. Wczoraj pokazała na Instagramie swoją nową fryzurę rozjaśniła i skróciła swoje długie włosy, a fani byli zachwyceni tą metamorfozą. Autorką przemiany jest Christine – przyjaciółka trenerki, która mieszka w Grecji.

Zobacz: Ewa Chodakowska zmieniła fryzurę! Sama jest w szoku, my również. „Moją Christinę poniosło”

Dziś z kolei gwiazda wylądowała już w Polsce. Zakończyła wakacje na południu Europy i wróciła do warszawskich obowiązków. Od razu udała się do pracowni swojej ulubionej projektantki – Agnieszki Maciejak, gdzie przymierzyła baśniową, jedwabną sukienkę. Ewa podzieliła się zdjęciem z atelier, które uchwyciła w doskonałym momencie – kreacja powiewała i sprawiała wrażenie, że “lata”.

Tuz po powrocie pędzę na spotkanie z przyjaciółką która pisze jedwabne baśnie… Kazde spotkanie to nowe doświadczenie.. nowe emocje … dziekuje Kochanie za pasje, dzieki ktorej Kobiety odkrywają się na nowo – napisała

Trzeba przyznać, że to dość niecodzienny widok, trenerka zazwyczaj pozuje w sportowych ubraniach, a nie wieczorowych kreacjach. Jak udało się nam ustalić, Ewa pojawi się w tej sukni na Balu Mistrzów Sportu. Na pewno zachwyci wszystkich gości.

Ewa Chodakowska w baśniowej kreacji

Ewa Chodakowska w baśniowej kreacji

Ewa Chodakowska zmieniła fryzurę

Ewa Chodakowska zmieniła fryzurę

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska


×