To królestwo to pokoje córek polskiej gwiazdy! Ale piękne! [DUŻO ZDJĘĆ]

Pokoje córek Magdy Modrej

Pokoje córek Magdy Modrej

Pokoje córek Magdy Modrej

Minęły już dwa lata od strasznego wypadku modelki i prezenterki Magdy Modrej, w którym omal nie straciła życia. Przypomnijmy – na jednym ze skrzyżowań w stolicy, pędzące BMW zmiażdżyło mini morrisa Magdy od strony kierowcy. Na siedzeniu pasażera leżała w foteliku jej 2-oiesiączna wtedy córeczka Lea.

Modelka jeszcze zdążyła się zorientować, że kierowca BMW nie wyhamuje i osłoniła swoim ciałem maleństwo. Córce nic się nie stało, ale nieprzytomna Magda trafiła na stół operacyjny. Żebra modelki były połamane z przemieszczeniami, więc musiano dokonać pionowego rozcięcia jamy brzusznej, lekarze zszyli jej żołądek i usunęli śledzionę. Przez pierwsze godziny po operacji nie wiadomo było, czy w ogóle przeżyje. Mąż – Marek Krupski liczył się z tym, że zostanie sam z maleńką Leą i 8-letnią wówczas Mią. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło…

Wypadek sprawił, że Magda odsunęła się od show-biznesu i więcej czasu poświęca teraz rodzinie. Efekty są zaskakujące! Z pomocą projektantki wnętrz, Magdaleny Miśkiewicz urządziła córeczkom dwa śliczne pokoiki – każdy w innym stylu i dostosowany do wieku dziecka.

Planowałyśmy, rysowałyśmy, wybierałyśmy materiały, dodatki i uwaga…  trudno w to uwierzyć, ale nie walczyłyśmy z ekipami remontowymi, bo moja projektantka przyprowadziła rzetelnych fachowców! – mówi nam prezenterka

Największą sensację wzbudza półokrągłe, podwieszane łóżko w pokoiku Mii. Zaprojektowana je właśnie Magda Miśkiewicz a wykonał doskonały stolarz, meble w pokoiku młodszej dziewczynki pochodzą z kolekcji Tom Mebel, która ostatnio uwielbiają gwiazdy, a dodatki kupione zostały w Peticado i Caramella.

Dwie Magdy oraz właścicielki nowych pokoików zrobiły sobie w nich pamiątkową sesję zdjęciową. Zobaczcie, jak wyglądają pokoje córek Magdy Modrej.

Zobacz: TYLKO U NAS! Magda Modra z córkami na zakupach. Towarzyszyła im projektanta wnętrz [PAPARAZZI]

Zobacz: Anna Popek zmieniła wnętrza swojego mieszkania z pomocą eksperta [ZDJĘCIA]

Pokój córek Magdy Modrej

Pokój córek Magdy Modrej


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×