Tak mieszka gwiazdor piłkarskiej reprezentacji Polski! [ZDJĘCIA]

Domy gwiazd 2016: Sławomir Peszko zdjęcia domu

Domy gwiazd 2016: Sławomir Peszko zdjęcia domu

Jak mieszka Sławomir Peszko? Zdjęcia domu piłkarza

EURO 2016 trwa. Polska reprezentacja rozgrywa właśnie jeden z najlepszych turniejów w historii. Przez fazę grupową przeszliśmy jak burza. Udało nam się wygrać dwa spotkania, a jedno zremisować. W 1/8 finału mierzyliśmy się z kolei z reprezentacją Szwajcarii. Pokonaliśmy ich, ale dopiero po serii rzutów karnych. Teraz przed nami ćwierćfinał i mecz z Portugalią.

Zobacz: EURO 2016: Portugalczycy o Polakach na konferencji przed meczem: „Fabiański to dobry bramkarz, ale my mamy lepszych” 

EURO 2016 to nie tylko gra na boisku, ale wszystko, co ma związek z piłkarzami. W mistrzostwach Europy oglądaliśmy już kilkukrotnie tego zawodnika. Sławomir Peszko jest rezerwowym piłkarzem. Zdarza się jednak, że podstawowi zawodnicy potrzebują zmiany i wtedy to właśnie on daje popis na boisku. Wszystkim znany jest ze swojego specyficznego poczucia humoru. Prywatnie to szczęśliwy mąż i ojciec. Jego żona Anna wciąż towarzyszy mu na EURO 2016. Podobnie, jak i dzieci: niespełna siedmioletnia Wiktoria oraz dwuletni Marcel.

Na swoim profilu na Instagramie Anna Peszko często chwali się wnętrzami ich domu, w którym odpoczywają. Zobaczcie to w naszej galerii.

Zobacz: EURO 2016: Niezwykła akcja polskich kibiców: „10 lipca golę głowę na Pazdana”

Robert Lewandowski z żoną Anną, Sławomir Peszko z żoną Anną i Mariusz Lewandowski na siłowni w Dubaju

Jak mieszkają Anna i Sławomir Peszko?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×