Maffashion pokazała nowe mieszkanie! Tak wygląda apartament blogerki. Garderoba odgrywa główną rolę

Dom Maffashion (fot. Snapchat)

Dom Maffashion (fot. Snapchat)

Jak mieszka Maffashion? Zdjęcia z domu gwiazdy

W życiu Maffashion zaszła ostatnio spora zmiana. Blogerka wprowadziła się do swojego nowego mieszkania. Nie sama – zamieszkała z ukochanym, Czarkiem Jóźwikiem, członkiem znanej z YouTube’a grupy Abstrachuje.

Całkiem niedawno na Instagramie Julii pojawiło się pierwsze zdjęcie wnętrza domu. Jasne, przestronne, białe, było jeszcze w trakcie remontu. Uwagę zwracał imponujących rozmiarów żyrandol z kwiatowym motywem (zobacz więcej).

Od tego wpisu minęło trochę czasu. Blogerka miała czas, by dopieścić wygląd mieszkania w drobnych szczegółach. I ostatnio na Snapchacie pokazała fanom, na jakim etapie jest aranżacja wnętrza. Co prawda część rzeczy jest jeszcze nierozpakowana (widać charakterystyczne niebieskie torby z popularnej sieciówki wnętrzarskiej), ale mieszkanie wygląda z grubsza na urządzone.

Garderoba Maffashion – jak wygląda?

Garderoba, czyli to, co w mieszkaniu blogerki modowej może ciekawić najbardziej, jest raczej przeciętnych rozmiarów. Wyraźnie jednak jest dobrze zorganizowana. Porządek widać także w szafce na buty.

Naszą uwagę w mieszkaniu jednak przykuł… kominek. Zazdrościmy, bo to taki element wnętrza, który dodaje ciepła i sprawia, że jest przytulne.

Zobacz takż: Maffashion pokazała zdjęcia ze ślubu Mariki [INSTAGRAM]

Maffashion (fot. ONS)

Maffashion pokazała jak mieszka


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×