NewsyLipnicka i Porter rozstali się? Piosenkarka skomentowała doniesienia tabloidu!

Lipnicka i Porter rozstali się? Piosenkarka skomentowała doniesienia tabloidu!

Lipnicka i Porter rozstali się? Piosenkarka skomentowała doniesienia tabloidu!
Karolina Grabińska

18.06.2014 14:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Miała dość spekulacji.

Anita Lipnicka i John Porter są parą od ponad dziesięciu lat. Niemal przez cały ten okres media co jakiś czas donosiły o kryzysie w ich związku lub rozstaniu. W środowym "Fakcie" ukazał się artykuł, z którego można dowiedzieć się, że tym razem para rozeszła się definitywnie.

Piosenkarka, która rzadko komentuje tego typu doniesienia, tym razem nie wytrzymała. Odniosła się do medialnych spekulacji w zabawny sposób.

"Dziś dowiedzieliśmy się z Johnem z internetu, że nie jesteśmy już razem. Jaka szkoda.... Akurat wykupiliśmy sobie fajne wakacje i nie wiemy co robić – jechać, nie jechać? Cholera jasna. Tak głupio planować cokolwiek, gdy człowiek nie wie na czym stoi. I jak to wszystko dziecku wytłumaczyć? Że mama z tatą śpią w jednym łóżku, a tu prasa donosi, że się rozstali. Może twórcy radosnego newsa coś podpowiedzą, jak w tej sytuacji się zachować? W końcu znają odpowiedź na każde pytanie. Pewnie taśmy z nagraniami też mają. Chętnie byśmy posłuchali, co u nas słychać. Z niecierpliwością czekamy na rozwój wydarzeń. Ależ to życie jest porywające!!!" - napisała na Facebooku.

Cieszymy się, że u Anity i Johna wszystko w porządku i życzymy dalej takiego dystansu do plotek.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także