NewsyLenka Klimentova kilka miesięcy po narodzinach synka wraca ze wspaniałymi nowinami! Gratulacjom nie ma końca

Lenka Klimentova kilka miesięcy po narodzinach synka wraca ze wspaniałymi nowinami! Gratulacjom nie ma końca

Lenka Klimentova przekazała dobre nowiny
Lenka Klimentova przekazała dobre nowiny
Elwira Szczepańska

09.03.2023 19:20, aktual.: 09.03.2023 20:08

Lenka Klimentova i Jan Kilment popularność zyskali jako trenerzy w show Taniec z gwiazdami. Tancerz po wielu sezonach postanowił zmienić nieco ścieżkę kariery i nawiązać współpracę z TVN i ostatnio występuje jako jeden z jurorów w programie Mam Talent.

Kilka miesięcy temu poinformowali o tym, że zostaną rodzicami i zdradzili, że o upragnione potomstwo starali się od kilku lat.

Czekaliśmy na ten moment tak długo, wytrzymaliśmy wszystkie pytania typu ,, A kiedy dziecko?”, ,, czy wy nie chcecie dzieci?” ,, dlaczego jeszcze nie macie dzieci jak jesteście tak długo razem?” ,, wy tylko o karierze myślicie i o dzieciach nie” ,, macie w ogóle plany jak powiększyć rodzinę?” I tak dalej i dalej… przez kilka lat. Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko o TAK! Ale udało się. I w tym roku zostaniemy rodzicami! - oznajmił Janek w sieci.

Jan Kliment i Lenka Klimentova zostali rodzicami

Na początku grudnia ubiegłego roku Klimentovie poinformowali swoich fanów, że ich synek jest już na świecie. Pokazali też jego pierwsze zdjęcie i zdradzili imię, jakie wybrali.

1.12. 2022 zostaliśmy prze szczęśliwymi rodzicami!!!To niesamowite uczucie i my wciąż nie możemy uwierzyć że to się naprawdę dzieje. Nie było łatwo ale daliśmy radę bo dlatego najpiękniejszego człowieka na świecie można wszystko! Przywitajcie go. CRISTIAN KLIMENT – pochwalili się.

Po narodzinach chłopca jego rodzice chętnie pokazują zdjęcia malucha i relacjonują wspólne chwile. Tym razem Lenka zdradziła, że w ich życiu szykuje się kolejna rewolucja.

Lenka Kliment przekazała dobre nowiny

Kilka miesięcy po narodzinach synka Lenka Klimentova zaskoczyła fanów i przekazała kolejne dobre nowiny. W życiu jej rodziny szykuje się kolejna wielka rewolucja. Razem z Jankiem w końcu doczekali się kupna upragnionego mieszkania.

Tak jak już kilka razy mówiłam ten rok jest dla nas przełomowy. Dzieje się dużo zmian. Oczywiście zaczęło się już w zeszłym roku ale w tym roku przeprowadzamy się po prawie 14 latach w Polsce na swoje!!! - zaczęła wpis.

Zdradziła też, że z niecierpliwością czekają na dzień, kiedy będą mogli zamieszkać w nowym lokum.

Pewnie każdy sobie zdaje sprawę że nie możemy się doczekać i tak naprawdę Odliczamy dni . Czekaliśmy na nasze wymarzone mieszkanie bardzo długo, wybieraliśmy szukaliśmy długo, I chyba po prostu wszystko dzieje się w swoim czasie i na wszystko trzeba poczekać. już niedługo cała nasza rodzinka przeprowadzimy się do pięknego mieszkania z cudownym widokiem na Warszawę.

Nie ukrywa, że przed nimi jeszcze sporo pracy.

Ciężki czas teraz przed nami ponieważ trzeba wszystko wykończyć i ten kto robił kiedyś dom albo mieszkanie to pewnie wie o czym mówię. Ale mamy na szczęście cudownych i profesjonalnych ludzi wokół siebie więc wierzę że będzie dobrze pięknie i też w miarę szybko bo mamy w planach na wakacje być już tam. Zatem pozdrowienia jeszcze z pustego ale jednak naszego mieszkania - napisała.

Pod postem nie brakuje gratulacji. Nic dziwnego, że Lanka i Janek są bardzo szczęśliwi. W końcu powoli spełniają wszystkie swoje marzenia. Gratulujemy!

Lenka i Janek Kliment kupili mieszkanie
Lenka i Janek Kliment kupili mieszkanie
Lenka Klimentova
Lenka Klimentova
Lenka Klimentova
Lenka Klimentova
Lenka Klimentova i Jan Kliment zostali rodzicami
Lenka Klimentova i Jan Kliment zostali rodzicami
Lenka Klimentova i Jan Kliment zostali rodzicami
Lenka Klimentova i Jan Kliment zostali rodzicami
Lenka Klimentova w sesji ciążowej
Lenka Klimentova w sesji ciążowej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także