NewsyRozstanie u Kardaszianów! Wszystko przez pieniądze

Rozstanie u Kardaszianów! Wszystko przez pieniądze

Kris Jenner ślub / Kardashianki
Kris Jenner ślub / Kardashianki
Aneta Błaszczak
13.03.2017 16:00

Nowy tydzień, czyli czas na nowe dramaty, rozstania i afery w rodzinie Karadszian. Jak czytamy na RadarOnline kolejna siostra postanowiła rozstać się ze swoim rozczarowującym partnerem.

Młoda, piękna i naturalna Kylie podobno zostawiła swojego chłopaka, rapera Tygę, na dobre, ponieważ miała dosyć jego podejścia do pieniędzy. Para była razem od półtora roku i młoda córka Kris Jenner zmęczyła się nieodpowiedzialnością swojego chłopaka. To zresztą już nie pierwszy raz kiedy ta dwójka kończy (zawiesza?) relację. Kylie zawsze zmieniała zdanie po rozstaniu, a sprytny Tyga umiał wychodzić sobie drogę z powrotem.

Jednak tym razem jest podobno inaczej, bo Jenner jest też trochę znudzona zachowaniami swojego partnera - są razem od półtora roku, a on nadal się nie oświadczył. Kylie jest młoda i chciałaby się rozwijać zarówno w życiu, jak i w związku, jednak stanie w miejscu od 18 miesięcy nie sprawia, że szaleje z miłości, a wręcz przeciwnie. Ona by chciała ruszyć z miejsca, a on się zupełnie do tego nie spieszy. 

Dlatego podobno "następczyni Kim" zdała sobie sprawę, że ta relacja nie ma przyszłości i rozstała się z Tygą, nawet bez większych scen i kłótni.

Raper podobno zdradzał Kylie, poodrywał 14-letnie dziewczynki na Instagramie, wyciągał od niej pieniądze i zupełnie nie umiał na siebie zarobić. To kolejny dowód na to, że pieniądze nie zawsze są kluczem do szczęścia...

Kylie Jenner i Tyga
Kylie Jenner i Tyga
Kylie Jenner data urodzenia wiek
Kylie Jenner data urodzenia wiek
  • Kylie Jenner - MET Gala 2016
  • Kylie Jenner data urodzenia wiek
  • Kylie Jenner (fot. ONS)
  • Kylie Jenner znowu jest blondynką
  • Kylie Jenner - MET Gala 2016
  • Kylie Jenner - MET Gala 2016
  • Kylie Jenner znowu jest blondynką
  • Kylie Jenner nosi ubrania polskiej marki MISBHV (fot. ONS)
[1/8] Kylie Jenner - MET Gala 2016
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także