ExclusiveKulisy "tańca z gwiazdami": Kto pił wodę, a kto szampana? Czym Rafał Maślak karmi Agnieszkę Kaczorowską i kto ma najwierniejszych fanów?

Kulisy "tańca z gwiazdami": Kto pił wodę, a kto szampana? Czym Rafał Maślak karmi Agnieszkę Kaczorowską i kto ma najwierniejszych fanów?

Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Ewelina Buchnajzer

05.10.2014 15:35, aktual.: 05.10.2014 16:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tylko u nas odpowiedzi na te wszystkie pytania!

Piątkowy odcinek Tańca z Gwiazdami był wyjątkowy, bo gwiazdy, które nadal tańczą zamienią się partnerami. Niestety z programem pożegnał się uwielbiany przez wszystkich Michał Koterski (zobacz: Taniec z Gwiazdami. Janja Lesar i Misiek Koterski zatańczyli po raz ostatni….), więc nie będzie miał okazji poznać stylu tańca innej partnerki.

Nowe pary przygotują wspólny taniec, który zaprezentują w następny piątek (zobacz: Taniec z Gwiazdami – w następnym odcinku zatańczą zupełnie nowe pary! Mamy pełną listę!). Szykuje się więc równie ciekawy odcinek! Wiele gwiazd skomentowało dla nas tę zamianę i podzieliło swoimi obawami (zobacz: Agnieszka Kaczorowska, Rafał Maślak, Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz o zmianie partnerów w „Tańcu z Gwiazdami”. Czegóż to oni nie planują? Będzie się działo!).

A teraz mamy dla Was zakulisową relację z programu! Zobaczcie co się tam działo! Ostatnie chwile przed występem są naprawdę stresujące...

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także