Jastrząb TVWideoWojciech Szczęsny popisuje się sztuczkami, Kamil Grosicki czyta gazetę, a Robert Lewandowski...? Co robią piłkarze przed i po meczu? [VIDEO]

Wojciech Szczęsny popisuje się sztuczkami, Kamil Grosicki czyta gazetę, a Robert Lewandowski...? Co robią piłkarze przed i po meczu? [VIDEO]

Kto z Polski na EURO 2016. Szeroka kadra
Kto z Polski na EURO 2016. Szeroka kadra
Milena Majek

15.11.2015 20:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W piątek reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegrała towarzyskie spotkanie na Stadionie Narodowym. Rywalem Polaków byli Islandczycy, których pokonaliśmy 4:2. Choć styl nie zachwycał, to wynik bardzo ucieszył kibiców. Kadra już jednak szykuje się do kolejnego spotkania, bowiem we wtorek rozegramy mecz z Czechami na stadionie we Wrocławiu.

Zgrupowanie rozpoczęło się niecały tydzień przed pierwszym spotkaniem. Kadra do meczów przygotowywała się w skupieniu. Mogliśmy jednak co nieco podejrzeć dzięki portalowi Łączy nas piłka. Z filmików dowiedzieliśmy się, kto mógłby w przyszłości zastąpić Adama Nawałkę na stanowisku selekcjonera - Grzegorz Krychowiak czy Wojciech Szczęsny.

Tym razem możemy także podejrzeć kulisy spotkania. Na nagraniu widzimy, jak Wojciech Szczęsny popisuje się efektownymi sztuczkami, podczas, gdy Robert Lewandowski trenuje odbicia... ze ścianą! Dowiadujemy się także jak przygotowują się inni piłkarze. Kamil Grosicki odkrywa przed kibicami, że przed spotkaniem lubi sobie poczytać gazetę.

Każdy sposób jest dobry, o ile daje efekty na boisku. Zobacz, jak przygotowywali się kadrowicze oraz co robili po zakończeniu spotkania.

Wojciech Szczęsny w meczu przeciwko Islandii
Wojciech Szczęsny w meczu przeciwko Islandii
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także