NewsyTo nie Magda Gessler miała prowadzić "Kuchenne rewolucje". TVN stawiał na… gwiazdę kina. Po latach ujawniono nazwisko

To nie Magda Gessler miała prowadzić "Kuchenne rewolucje". TVN stawiał na… gwiazdę kina. Po latach ujawniono nazwisko

Magda Gessler – Kuchenne Rewolucje
Magda Gessler – Kuchenne Rewolucje
Krystyna Miśkiewicz

01.02.2022 09:40, aktual.: 01.02.2022 11:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kuchenne rewolucje to program, który od pierwszego odcinka jest wielkim hitem. Przed telewizory przyciągnął masę widzów i tak jest do dnia dzisiejszego. Na antenie pojawia się od ponad dekady, a jego fani chętnie zasiadają do kolejnych odcinków. W każdym z nich prowadząca, czyli Magda Gessler odwiedza jedną restaurację w kraju i dokonuje jej przemiany.

Wcześniej do show zgłaszają się sami właściciele, który pogubili się w prowadzeniu biznesu. W większości przypadków chodzi o niesmaczną kuchnię, zły wystrój, ale przede wszystkim o panujące tam relacje, które często pozostawiają wiele do życzenia.

Gospodyni  dała się poznać, nie tylko jako osoba z dobrym smakiem, świetna dekoratorka wnętrz, ale nierzadko także psycholog, który potrafi naprawić trudności, jakie pojawiają się na drodze właścicieli upadających lokali, a także ich pracowników. Okazuje się, że program mógł poprowadzić ktoś inny.

Kuchenne rewolucje: kto mógł poprowadzić program zamiast Magdy Gessler?

Magda Gessler jest właścicielka kilku doskonale prosperujących lokali, ale zdecydowanie największą sławę ma restauracja U Fukiera, którą prowadzi w Warszawie. Serwuje tam przysmaki, po które ustawiają się długie kolejki. Uwielbia polską kuchnię i często prosi uczestników Kuchennych rewolucji o podanie do degustacji: rosołu, schabowego, pierogów, czy placków ziemniaczanych, by ocenić ich umiejętności.

Gospodyni show dała się poznać, jako osoba z ogromną charyzmą, obok której nie da się przejść obojętnie. Przyzwyczaiła widzów do tego, że zawsze mówi to co myśli i nie owija w bawełnę. Wydaje się być idealnym odzwierciedleniem Gordona Ramsaya, który jest gospodarzem oryginalnej wersji tego formatu.

Okazuje się jednak, że Gessler o posadę w programie rywalizowała ze znanym aktorem. Sama gwiazda kilka lat temu w jednym z wywiadów potwierdziła to, ale nie wyjawiła nazwiska przeciwnika, ponieważ uznała, że mogłoby to być dla niego zbyt upokarzające.

Super Express dowiedział się jednak, że włodarze TVN zastanawiali się pomiędzy obecną prowadzącą a Piotrem Adamczykiem. Wiadomo, że tych dwoje przeżyło dwie dekady temu płomienny romans. Chociaż nie potwierdzili tego wprost, to Magda opisała związek z tajemniczym ukochanym w swojej biografii.

Oboje znajdowaliśmy się akurat w takim momencie życia, że bardzo potrzebowaliśmy miłości. Nasz romans wywołał sensację, a dobrym miernikiem jej skali było niewyobrażalne zainteresowanie mediów. (…) Na szczęście dzięki gaży za ów nowy, niezwykle kasowy film mógł pozwolić sobie na kupno małego mieszkania niedaleko Starego Miasta. Mieliśmy stamtąd kilometr do Fukiera, mieszkania Aktora i teatru, w którym wtedy grał. Zapewniało nam to względną dyskrecję i kosztowało mniej czasu, stresu i zdrowia - można przeczytać w książce Magdy Gessler.

Trzeba przyznać, że tabloid doszedł do ciekawych ustaleń. Myślicie, że Piotr Adamczyk byłby dobrym kandydatem na stanowisko gospodarza tego formatu? My chyba nie wyobrażamy siebie Kuchennych rewolucji bez Magdy Gessler.

  • Magda Gessler
  • Piotr Adamczyk przytył? - premiera Sztuki kochania, styczeń 2017
  • Magda Gessler
  • Magda Gessler
  • Piotr Adamczyk, Telekamery 2013
  • Magda Gessler
  • Piotr Adamczyk przytył? - premiera Listów do M. 3, listopad 2017
[1/7] Magda Gessler
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także