ExclusiveKuba Wesołowski o pracy w "Na Wspólnej" w czasie pandemii. Pojawił się temat Małgorzaty Sochy

Kuba Wesołowski o pracy w "Na Wspólnej" w czasie pandemii. Pojawił się temat Małgorzaty Sochy

Kuba Wesołowski, Małgorzata Socha
Kuba Wesołowski, Małgorzata Socha

30.07.2020 16:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po wielu tygodniach przestoju aktorzy w końcu mogli wrócić do pracy. Zdjęcia na planach wszystkich seriali ruszyły więc pełną parą. Wszystko po to, aby zdążyć z premierowymi odcinkami do jesiennych ramówek stacji. Kilkanaście dni temu media obiegła informacja, że praca na planie serialu Przyjaciółki zostaje wstrzymana. Wszystko przez to, że jedna z gwiazd zachorowała na koronawirusa.

Kuba Wesołowski o pracy w czasie pandemii

Aktorzy po kilku tygodniach wrócili na plany zdjęciowe, jednak ich praca wygląda zupełnie inaczej. Wszystko musi odbywać się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym. Nie wszyscy jednak zastosowali się do wprowadzonych obostrzeń. Mimo próśb ze strony produkcji na planie serialu Przyjaciółki pojawiła się osoba zarażona Covid-19. Kolorowa prasa donosi, że jest nią Małgosia Socha, która razem z Kubą Wesołowskim gra także w serialu Na Wspólnej.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post aktor opowiedział, jak pracuje się podczas pandemii i czy na planie miał kontakt z Sochą.

Są reżimy sanitarne. To w ogóle nie podlega dyskusji i chwała za to. Sam zawsze jestem spokojniejszy, jeżeli tą temperaturę ktoś nam zbada, każdy ma na sobie maseczkę. Robię aktualnie 3 seriale i tej pracy jest teraz dużo, bo nie wiadomo, czy będzie drugi lockdown czy nie. Miejmy nadzieję, że nie. Ta chwila na realizację jest niewielka, a trzeba nakręcić bardzo dużo materiału na okres zimowy. Plany seriali charakteryzują się tym, że najważniejsza jest ekspozycja, czyli te plany za nami, a w lecie jest ona dłuższa. Na tych planach na których ja jestem wszystko jest w miarę normalne. My jesteśmy aktorami, którzy nie mogą grać w maseczkach, ale cała ekipa ma maseczki. Każdy tam stara się dbać o dystans, o podstawowe zasady higieny.

Jak ocenił sytuację, która wydarzyła się na planie serialu Przyjaciółki?

Mam nadzieję, że przykład serialu, o którym wspomniałaś był jednorazowy i nigdy się coś takiego nie wydarzy. Nie widziałem się z Małgosią, więc nawet nie wiem.

Co ze stawkami aktorów?

Mogę mówić tylko za siebie, nie wiem jak jest w przypadku innych. Wydaje mi się, że jest w miarę normalnie.

Całość rozmowy w materiale wideo:

Kuba Wesołowski i Małgorzata Socha
Kuba Wesołowski i Małgorzata Socha
Kuba Wesołowski i Małgorzata Socha
Kuba Wesołowski i Małgorzata Socha
Jakub Wesołowski
Jakub Wesołowski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także