Jastrząb Seriale24-letni syn Hanny Śleszyńskiej wyrasta na nowego amanta polskich seriali! Właśnie dostał dużą rolę w największym hicie TVP!

24‑letni syn Hanny Śleszyńskiej wyrasta na nowego amanta polskich seriali! Właśnie dostał dużą rolę w największym hicie TVP!

Hanna Śleszyńska
Hanna Śleszyńska
Justyna Mazur

10.07.2019 20:21, aktual.: 10.07.2019 21:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Takiej postaci jak Zdzisiek bardzo brakowało, od kiedy z Na dobre i na złe zniknął Paweł Wilczak, który lata temu wcielał się w salowego Mareczka. Był on co prawda nieco starszy niż Zdzisiek i z więzienną przeszłością, ale pacjenci i personel szpitala uwielbiali go za optymizm, prostolinijność i chęć niesienia każdemu pomocy.

Nowy bohater, salowy Zdzisiek, to, można powiedzieć, jego duchowy syn. Pojawi się on w 750. odcinku Na dobre i na złe. Jego pierwszym zadaniem będzie odtransportowanie starszej pacjentki na wózku na radiologię. Niestety, przez przypadek poturbuje Oliwkę (Marta Bryła), która tego samego dnia po raz pierwszy po dłuższej przerwie pojawi się w szpitalu. Zdzisiek nabije jej siniaka i w ten sposób zwróci na tę śliczną dziewczynę uwagę. Kto wie, może to właśnie nietypowy salowy podbije jej serce? Jeśli tak, będzie musiał o nie rywalizować z radiologiem Pawłem (Marcin Sianko), któremu również Oliwia się podoba, i to od dawna.

Kim jest Kuba Gąsowski?

Grający 20-letniego Zdziśka Kuba Gąsowski ma 24 lata i jest studentem warszawskiej Akademii Teatralnej. Choć ma sławnych i znanych rodziców, do szkoły teatralnej dostał się dopiero za drugim razem. Chłopak bardzo to przeżywał, ale dzięki wsparciu rodziców nie załamał się i podjął walkę o swoje marzenia. Udało się, bo obecnie nie tylko gra w teatrze, ale i w popularnych serialach. Przed nim również debiut na dużym ekranie. Kuba pracuje właśnie na planie filmu Orzeł. Gra tam marynarza Zbigniewa Kawę. Premiera filmu odbędzie się za rok. Wtedy też utalentowany Kuba Gąsowski ma skończyć szkołę teatralną.

Jakub Gąsowski, Hanna Śleszyńska
Jakub Gąsowski, Hanna Śleszyńska
Jakub Gąsowski, Hanna Śleszyńska
Jakub Gąsowski, Hanna Śleszyńska
Jakub Gąsowski, Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska
Jakub Gąsowski, Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska
Jakub Gąsowski
Jakub Gąsowski
Jakub Gąsowski
Jakub Gąsowski
Jakub Gąsowski
Jakub Gąsowski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także