NewsyKtóra gwiazda może pochwalić się taką piękną figurą? Kiedy u nas mróz, ona opala się w Malezji

Która gwiazda może pochwalić się taką piękną figurą? Kiedy u nas mróz, ona opala się w Malezji

Klaudia Wiśniowska na wakacjach w Malezji
Klaudia Wiśniowska na wakacjach w Malezji
Ewelina Buchnajzer

04.01.2016 17:29

Konkurs Queen of the Year po raz kolejny pokazał, że Polki, a na dodatek blondynki nie maja szans na tytuły najpiękniejszych. Klaudia Wiśniowska nie znalazła się w TOP 10, chociaż początkowo plasowano ją na wysokim miejscu. Tym samym nie udało się jej powtórzyć sukcesu z 2013 roku, gdzie została Wicemiss Globu.

Ostatnie wybory piękności pokazały, że faworyzowane są piękności z Azji i Ameryki Południowej. Pomimo tego niepowodzenia Klaudia podkreśla, że to było wspaniałe przeżycie, nawiązała wiele kontaktów i przywiozła mnóstwo wspomnień. Już zaplanowała podróż do Moskwy i na Sri Lankę do swoich koleżanek, z którymi spędzała mnóstwo czasu.

Na razie planuje odpocząć i zafundowała sobie wakacje w Malezji gdzie odbywały się wybory. Przyjechał do niej ukochany i planują spędzić z nim kilka dni.

Po trzech tygodniach wreszcie  nie muszę chodzić na szpilkach. Jaka ulga. Opalam się na rajskiej plaży, pływam w Morzu Andamańskim, chodzę na masaże i nabieram energii na dalszą pracę w Polsce - opowiada Klaudia.

Żałujecie, że Klaudia nie zdobyła żadnego wyróżnienia? Naszym zdaniem powinna!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także