NewsyNiepokojące doniesienia o ciężko chorej Kate. Podjęła ważną decyzję

Niepokojące doniesienia o ciężko chorej Kate. Podjęła ważną decyzję

Księżna Kate nie pojawi się na ważnym wydarzeniu (fot. Getty Images)
Księżna Kate nie pojawi się na ważnym wydarzeniu (fot. Getty Images)
Źródło zdjęć: © Getty Images

20.05.2024 11:32, aktual.: 20.05.2024 12:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Księżna Kate nie pojawi się na kolejnym ważnym wydarzeniu. Chodzi o ślub ojca chrzestnego jej najstarszego syna. William będzie zmuszony pójść tam sam i ma nawet wyznaczone zadanie.

Nie cichnie dyskusja na temat stanu zdrowia księżnej Kate, który z dnia na dzień zdaje się budzić wśród poddanych coraz większe obawy. Pomimo zapewnień ze strony Williama, jakoby jego żona miała się ku dobremu, wciąż próżno oczekiwać jakichkolwiek wystąpień publicznych z jej strony. Jak podają media, zabraknie jej na kolejnym ważnym wydarzeniu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Księżnej Kate nie będzie na głośno zapowiadanym ślubie

Jak czytamy, Kate pomimo zaproszenia musi zrezygnować z udziału w ślubie Hugh Grosvenora, ojca chrzestnego George'a. Co więcej, jest on także chrześniakiem króla Karola i ojcem chrzestnym syna Harry'ego, Archiego. Jeden z najbogatszych Brytyjczyków żeni się ze swoją ukochaną, Olivią Henson.

Monarcha i jego żona również musieli zrezygnować z pojawienia się na uroczystości. Oficjalnym powodem mają być inne obowiązki Karola, ale plotkuje się o tym, że Kamila chce w ten sposób zemścić się za zniewagę sprzed lat.

Prawdopodobną przyczyną decyzji Kate jest fakt, że odczuwa ona skutki uboczne działania chemioterapii. Brytyjska Marca poinformowała o przerażających efektach zabiegów, które najpewniej potrwają jeszcze długo. Księżna wymiotuje, zmaga się także z nudnościami.

Kate Middleton cierpi na wypadanie włosów i utratę wagi w związku z walką z nieujawnioną postacią raka - czytamy.

Książę William uda się sam na ślub

Zaproszenie przyjął natomiast książę William, który w ostatnich miesiącach ma pełne ręce roboty. Nie dość, że przez długi czas wziął na siebie obowiązki żony, to jeszcze wypełnia własne zadanie wpisane w grafiku. Na ślubie również będzie pełnił konkretną rolę - ma być odźwiernym. Raczej nie będzie zatem mowy o spokojnym świętowaniu.

Co więcej, księżna Kate najpewniej zrezygnuje także z udziału w corocznych obchodach Trooping the Colour. Nie ma na razie oficjalnego potwierdzenia, niemniej jej nazwisko zniknęło na stronie wydarzenia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także