NewsyKate ODEPCHNĘŁA Williama. Zrobiła to w miejscu publicznym. Jest nagranie wideo

Kate ODEPCHNĘŁA Williama. Zrobiła to w miejscu publicznym. Jest nagranie wideo

Księżna Kate i książę William
Księżna Kate i książę William

06.10.2021 15:00, aktual.: 06.10.2021 19:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kate William zaręczyli się w 2010 roku. Rok później pobrali się w opactwie westminsterskim. Szacunki mówią, że ich ślub mogły śledzić nawet 2 miliardy ludzi na całym świecie. Dotychczas para uchodziła za wzorcową. Ten wizerunek został w ostatnim czasie lekko nadszarpnięty. Wszystko za sprawą doniesień medialnych zagranicznej prasy dotyczących rzekomych zdrad księcia Williama.

Arystokrata miał się spotykać z Rosą Hanbury. Miało to do tego dochodzić, gdy William stacjonował w wojsku Zjednoczonego Królestwa.

Zamiast spędzać wolne dni w stolicy lub w Berkshire, wolał wypady do barów z kolegami z oddziału. Kiedy w końcu zjawił się w Londynie, wybrał się do klubu, ale bez Kate i intensywnie flirtował z jedną z dziewcząt, o czym nazajutrz doniosły wszystkie brukowce. Kate miała dość. Dla niej takie zachowanie oznaczało brak szacunku – napisano w jednej z książek poświęconych książęcej parze.

Zachowania Williama – według doniesień plotkarskiej prasy – były skrupulatnie ukrywane przed dociekliwymi dziennikarzami i opinią publiczną.

Kate odpycha Williama. Tiktokerka ujawnia!

Kolejny dowód na występowanie kryzysów w małżeństwie Kate i Williama dała anglojęzyczna tiktokerka Tasha, która w swojej działalności skupia się na analizie zachowań członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

W jednym z ostatnich filmików przeanalizowała ona Kate i Williama podczas przechadzki po czerwonym dywanie na premierze nowego filmu o Jamesie Bondzie – Nie czas umierać. W pewnym momencie widać, że księżna bezceremonialnie odpycha swojego partnera!

Zajściem można zobaczyć na zamieszczonym poniżej wideo.

Tasha komentuje to w następujący sposób:

Uśmiecha się, wygląda na szczęśliwą, próbując z nim porozmawiać, a on po prostu nie reaguje. A potem dotyka jej pleców, żeby ją przesunąć, a ona wzdryga się po jego dotyku.

Taka sytuacja w miejscu publicznym wiele mówi o ich relacji.

Nowy film o przygodach Jamesa Bonda

Nie czas umierać, na którego premierze pojawili się członkowie rodziny królewskiej, to ostatni film z cyklu o Jamesie Bondzie z udziałem aktora Daniela Craiga w roli agenta 007. Główny bohater znów zostaje uwikłany w aferę i zostaje zmuszony udziału w działaniach brytyjskiego wywiadu MI6 (Secret Intelligence Service).

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią – czytamy w opisie filmu na portalu Filmweb.

U boku Daniela Craiga w filmie pojawili się Rami MalekLashana LynchRalph Fiennes czy Ben Whishaw. Obraz jest krytykowany przez część polskich widzów za rzekomą poprawność politycznej, której nie dostrzegają jednak widzowie w państwach zachodnich. Producenci filmu postawili po prostu na zerwanie z dotychczasowym, nieco szowinistycznym wizerunkiem agenta 007. Można się o tym przekonać na ekranach polskich kin. Film pobił już rekord pandemiczny rekord kasowy. W weekend, poza granicami Stanów Zjednoczonych, zarobił ponad 100 milionów dolarów.

Książę William i księżna Kate na premierze filmu No Time to Die
Książę William i księżna Kate na premierze filmu No Time to Die
Kate i William, Camilla i Karol – No time to die premiera
Kate i William, Camilla i Karol – No time to die premiera
Książę William i księżna Kate
Książę William i księżna Kate
William i Kate - wideo z okazji 10. rocznicy ślubu
William i Kate - wideo z okazji 10. rocznicy ślubu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także