NewsyKsiężna Diana została zamordowana? Książę Harry przerywa milczenie na okładce tabloidu

Księżna Diana została zamordowana? Książę Harry przerywa milczenie na okładce tabloidu

Książę Harry, księżna Diana
Książę Harry, księżna Diana
Aneta Błaszczak

02.09.2020 07:00, aktual.: 02.09.2020 14:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Im bliżej do 23. rocznicy śmierci księżnej Diany, tym więcej okładek czasopism związanych jest z tym tragicznym wydarzeniem. Nie inaczej jest w tym przypadku, ale tu tabloid przekazuje takie wieści, że włos się na głowie jeży. Jedna z nich mówi, że książę Harry uważa, że ​​jego matka została zamordowana. Mało tego, chce o tym nakręcić film wart grube miliony...

Księżna Diana została zamordowana? Harry planuje nakręcić o tym film

Nie trzeba nikomu mówić, że księżna Diana była uwielbiana, nie tylko przez Brytyjczyków. Kiedy 23 lata temu zginęła w tragicznym wypadku, świat zamarł. Była taka młoda, osierociła dwóch synów, którzy bardzo potrzebowali matki. Jak to się mogło stać? Było mnóstwo pytań bez odpowiedzi i tyle samo teorii, wśród których nie brakowało tych spiskowych.

Tym razem jednak okładka tabloidu naprawdę szokuje. Według wyłącznej agencji Star, która twierdzi, że przeprowadziła wywiad z księciem Harrym, książę otrzyma miliony od zleceniodawców z Hollywood, aby nakręcić film dokumentalny o śmierci jego matki. Informator twierdzi, że to świetna okazja dla Harry'ego do kontrolowania narracji i przekazania swojego punktu widzenia.

Tabloid zagłębia się w teorie spiskowe dotyczące śmierci księżnej Diany i mówi, że książę Harry ma pretensje do królowej i Karola za to, że nie zrobili wystarczająco dużo w tamtym czasie. Jest nawet twierdzenie, że książę Harry razem z księciem Williamem faktycznie nakręcili już dokument o ich matce w 2017 roku zatytułowany Diana, Our Mother: Her Life and Legacy. Dodatkowo bulwarówka twierdzi, że ten nowy film, byłby sposobem na zemstę.

Niestety nie napisano już, za co miałby się Harry mścić. Nie pojawia się też dalej krzycząca z okładki teoria na temat tego, że Harry jest przekonany, że Diana została zamordowana, a tym bardziej, kto miałby dokonać tego strasznego czynu. Jak widać, rocznica śmierci księżnej prowokuje różne, nawet tak szokujące doniesienia.

Księżna Diana w czerwonej sukni po urodzeniu księcia Harry'ego
Księżna Diana w czerwonej sukni po urodzeniu księcia Harry'ego
Książę Harry o śmierci księżnej Diany na okładce STAR
Książę Harry o śmierci księżnej Diany na okładce STAR
księżna Diana z synami
księżna Diana z synami
Książę William, książę Harry, księżna Diana
Książę William, książę Harry, księżna Diana
Książę William w 1989 roku
Książę William w 1989 roku
Księżna Diana z Harrym i Williamem na feriach
Księżna Diana z Harrym i Williamem na feriach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także