NewsyKsiążę William i księżna Kate muszą pilnie wyjechać. Król ma nie być z nich zadowolony

Książę William i księżna Kate muszą pilnie wyjechać. Król ma nie być z nich zadowolony

Księżna Kate książę William Karol III
Księżna Kate książę William Karol III

01.11.2023 09:55, aktual.: 01.11.2023 15:09

Książę William i księżna Kate uchodzą za jednych z najbardziej lubianych i "grzecznych" członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Mimo to nie ustrzegli się błędów, które w prywatnej rozmowie miał wytknąć im sam Karol III. Czy to rozmowa z monarchą jest powodem wyjazdu książęcej pary do Szkocji?

Książę William i księżna Kate podpadli królowi? Zostali wezwani na rozmowę z Karolem III

Księżna Kate i książę William mieli odbyć rozmowę z królem Karolem III. Pojawiły się doniesienia, że monarcha nie jest zachwycony tym, jak małżonkowie radzą sobie z obowiązkowymi wyjazdami służbowymi i reprezentowaniem rodziny królewskiej za granicą. Royalsi nie popisali się między innymi na Karaibach, gdzie zostali skrytykowani za sztuczność, brak inicjatywy i jedynie "wyglądanie". Być może z tego powodu Kate i William zdecydowali się na pozostawienie dzieci pod opieką niani i wyruszenie w podróż do Szkocji.

Książę William i księżna Kate wyruszają do Szkocji. Dzieci zostawiają w domu

Przedstawiciele Pałacu Kensington ogłosili, że już w najbliższy czwartek Kate i William rozpoczną służbową podróż do Szkocji. Mają spotkać się między innymi z przedstawicielami organizacji zajmujących się wspieraniem społeczności wiejskich oraz samymi farmerami. Zaplanowano także zajęcia dotyczące pomocy dzieci i młodzieży z problemami psychicznymi. Być może tym razem książęca para da Karolowi III powód do dumy.

kiężna Kate (ONS)
kiężna Kate (ONS)
Książę William, księżna Kate (fot. ONS)
Książę William, księżna Kate (fot. ONS)
książę William, księżna Kate
książę William, księżna Kate
Księżna Kate i książę William
Księżna Kate i książę William
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także