Książę Jan Lubomirski pokazał rodzinę. Spotkał się z Rafałem Trzaskowskim

Książę Jan Lubomirski pokazał rodzinę. Spotkał się z Rafałem Trzaskowskim

Książę Lubomirski pokazał się z rodziną
Książę Lubomirski pokazał się z rodziną
Źródło zdjęć: © AKPA
21.04.2024 18:36

Książę Lubomirski słynie ze swej miłości do koni. Nic więc dziwnego, że pojawił się wraz z żoną i córką na otwarciu nowego sezonu na warszawskim torze wyścigowym. Pochwalił się również zdjęciami z Rafałem Trzaskowskim.

Książę Jan Lubomirski przez lata związany był z najbogatszą obecnie Polką, Dominiką Kulczyk. Para doczekała się dwójki dzieci, Jeremiego i Weroniki, jednak ich związek rozpadł się ponad dekadę temu. Obecnie jego wybranką jest Helena Mańkowska, z którą również doczekał się córki, księżniczki Elisabeth. Ostatnio książę z rodziną postanowili wybrać się na warszawskim Służewiec.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Książę Lubomirski z rodziną na otwarciu sezonu wyścigowego

Nie od dziś wiadomo, że rodzina Lubomirskich słynie z zamiłowania do koni. Książę posiada własną stajnie, a także jest członkiem brytyjskiego The Ascot Royal Enclosure, które jest najsłynniejszym stowarzyszeniem w świecie wyścigów konnych, organizującym jedne z najważniejszych zawodów tej dyscypliny. Ponadto tradycja konna rodu Lubomirskich sięga ubiegłego wieku, więc nic dziwnego, że książę pojawił się na warszawskim torze, aby celebrować otwarcie sezonu.

Książę Lubomirski spotkał Rafała Trzaskowskiego. Podzielił się wspólnymi zdjęciami

Swoją obecnością tor na Służewcu zaszczycił również prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. Na opublikowanych przez księcia Lubomirskiego zdjęciach w social mediach można zobaczyć kilka wspólnych fotografii księcia z prezydentem. Poza panami podczas otwarcia sezonu na torze pojawiło się wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Pojawił się między innymi Damian Michałowski, Marek Siudym, Michalina Sosna czy Jerzy Engel.

Książę Lubomirki z rodziną
Książę Lubomirki z rodziną© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także