NewsyKsiążę Harry zerwał znajomość z aktorem. W tle budowa wychodków i picie z protezy

Książę Harry zerwał znajomość z aktorem. W tle budowa wychodków i picie z protezy

Książę Harry i Dominic West (fot. GettyImages)
Książę Harry i Dominic West (fot. GettyImages)
27.12.2023 20:17, aktualizacja: 27.12.2023 20:33

Książę Harry nie od dziś jest znany ze swoich licznych konfliktów, w tym z członkami własnej rodziny. Cały świat od lat obserwuje jego spory z ojcem – królem Karolem III i bratem – księciem Williamem. Swego czasu arystokrata zakończył też znajomość z aktorem Dominikiem Westem. Aż trudno uwierzyć, dlaczego zdecydował się na ten krok.

Dlaczego książę Harry i aktor się poróżnili?

Harry i Dominic poznali się podczas działań na rzecz weteranów. Brali razem udział w wyprawie przez Antarktydę. Towarzyszyli tam grupie brytyjskich weteranów. Krótko po tym aktor, podczas konferencji prasowej, zdradził kilka absurdalnych szczegółów z podróży.

Piło się dużo alkoholu. (...) Wszyscy piliśmy szampana z protez nóg Duncana – wypalił.

Przywołany Duncan Slater był jednym z uczestników wyprawy i weteranem wojny w Afganistanie. W trakcie konfliktu został ranny, przez co musiał przejść podwójną amputację. Dominic poruszył też inny wstydliwy wątek, a mianowicie docenił to, że Harry budował "doskonałe" wychodki.

Harry był bardzo ważną częścią tej ekipy. (...) Specjalizował się w budowaniu wychodków. Zbudował tę doskonałą budowlę z bloczków, która chroniła przed wiatrem, miała nawet uchwyt na papier toaletowy – kontynuował swoje wywody.

W wywiadzie dla Times Radio West zasugerował, że to właśnie pod wpływem tych wyznań jego znajomość z Harrym dobiegła do końca. Po tej konferencji kolega więcej się do niego nie odezwał. Co jak co, ale niektóre szczegóły nie musiały wyjść na światło dzienne.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także