Książę Harry zdradził prawdziwy powód wyjścia z rodziny królewskiej. Ostre słowa o realiach życia Royalsów

Książę Harry powiedział, dlaczego wystąpili z rodziny królewskiej
Książę Harry powiedział, dlaczego wystąpili z rodziny królewskiej
Źródło zdjęć: © ONS

23.06.2024 11:27, aktual.: 23.06.2024 11:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Minęły już blisko cztery lata od kiedy książę Harry i Meghan Markle postanowili odsunąć się od rodziny królewskiej. Po wyprowadzce do USA rzadko kiedy wracają do Wielkiej Brytanii. Niedawno książę Sussex zdradził, dlaczego para podjęła taką decyzję.

Bez wątpienia odejście Harry'ego i Meghan z rodziny królewskiej było dużym ciosem dla monarchii. Od tego momentu relacje między parą a familią mężczyzny są bardzo chłodne. Choć wydawało się, że choroba króla Karola czy księżnej Kate załagodzą sytuację, to nawet tak trudne momenty nie zbliżyły zwaśnionych stron. Co prawda Harry co jakiś czas pojawia się w Wielkiej Brytanii, ale z ojcem, czy bratem widział się w tym okresie zaledwie kilka razy. Teraz postanowił wytłumaczyć, dlaczego postawili na wyprowadzkę i odejście od royalsów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Książę Harry podał powód wyprowadzki z Wielkiej Brytanii

W 2020 roku książę Harry i Meghan Markle opuścili rodzinę królewską, wyprowadzając się do Montecito w USA. To właśnie tam mieszkają i wychowują księcia Archiego i księżniczkę Lilibet.

Młodszy syn króla Karola w swojej książce "Spare" postanowił jednak podać główny powód wyprowadzki z Wielkiej Brytanii. Zaznaczył, że przede wszystkim chodziło o zdrowie psychiczne i fizyczne jego rodziny. Bał się kolejnych afer, udawania przed okiem publiczności i całej "telenoweli dworu". Dawało się to we znaki zwłaszcza Meghan, wobec której brytyjska prasa była bardzo krytyczna.

Harry i Meghan wrócą do Wielkiej Brytanii na stałe? Jest to możliwe

Kilka tygodni temu brytyjski ekspert, Tom Quinn na łamach "The Mirror" wyjawił, że książę Harry zaczął rozglądać się za posiadłością w Wielkiej Brytanii. Bez wątpienia byłby to przełom dla relacji w rodzinie królewskiej, bowiem książę Sussex byłby blisko royalsów, a to siłą rzeczy zbliżyłoby familię. Podobno chodzi o to, aby dzieci pary, czyli Archie i Lilibet mieli lepszy kontakt z dziadkiem i kuzynostwem.

Wydaje się jednak, że najtrudniej będzie przekonać Meghan, która ma swoje zdanie na temat rodziny królewskiej i jak wspomniał nie tak dawno autor Omid Scobie w swojej książce "Endgame", "Meghan nigdy więcej nie chce postawić stopy w Anglii".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także