NewsyKsiąże William zaplanował już wieczór kawalerski dla Harry'ego! Skąd on wziął taki pomysł?

Książe William zaplanował już wieczór kawalerski dla Harry'ego! Skąd on wziął taki pomysł?

książe harry wieczór kawalerski, książę william
książe harry wieczór kawalerski, książę william
Aneta Błaszczak
26.12.2017 07:00

Mało kto spodziewał się, że buńczuczny książę Harry, który zasłynął w mediach dzikimi imprezami z seksownymi koleżankami, ustatkuje się w tak imponujący sposób! Młodszy brat Williama imprezował, pozwalał sobie robić zdjęcia nago w objęciach z rozebranymi koleżankami, palił i notorycznie zmieniał jedną blondynkę na drugą. Brytyjczycy powoli tracili nadzieję, że kiedykolwiek się ustatkuje. W rodzinie królewskiej jedynie królowa Elżbieta II wierzyła w swojego wnuka:

Młodość musi się wyszumieć. Dajcie mu czas - powiedziała, gdy do internetu trafiły zdjęcia z rozbieranej imprezy z udziałem Harry'ego.

Tymczasem niegrzeczny książę w minionym roku poznał Meghan Markle, totalne przeciwieństwo swoich blondwłosych przyjaciółek z dużymi piersiami, i zakochał się do szaleństwa, zmieniając swoje życie o 180 stopni. Książę przy Meghan wyciszył się, skupił się na swoich obowiązkach i działalności charytatywnej, zrezygnował z imprez, rzucił palenie, a na liście priorytetów stawia na pierwszym miejscu rodzinę.

Ślub księcia Harry'ego z Meghan Markle już 19 maja. Z tej okazji William, który będzie świadkował bratu w kaplicy św. Jerzego zamku Windsor, zabrał się za planowanie wieczoru kawalerskiego. Jak informuje magazyn US Weekly, etap szalonych impreza rzeczywiście się skończył:

Nie należy oczekiwać niczego szalonego, książęta już się wybawili. Harry ma kilku bliskich przyjaciół, ale nie wyobraża sobie, żeby ktokolwiek inny mógł być jego świadkiem. William zabierze Harry'ego do ich ulubionego pubu, tam będą świętować ostatnie dni wolności. Będzie bardzo grzecznie.

Cóż, czekamy zatem na informację o wieczorze panieńskim Meghan.

  • Książę William organizuje wieczór kawalerski dla księcia Harry'ego
  • Książę William organizuje wieczór kawalerski dla księcia Harry'ego
  • Książę William i książę Harry na ślubie Pippy Middleton
  • Książę Harry i książę William na premierze filmu Gwiezdne WojnyThe Duke of Cambridge and Prince Harry attend 
The European Premiere of Star Wars: The Last Jedi, at the Royal Albert Hall on Tuesday, December 12. The premiere is hosted in aid of The Royal Foundation of The Duke and Duchess of Cambridge and Prince Harry.
  • Książę Harry, książę William i księżna Kate wspierają kampanię Heads Together
  • Kate Middleton, książę William i książę Harry
  • Książę Harry, książę William i księżna Kate w Parku Olimpijskim w Londynie (fot. ONS)
  • 90. urodziny królowej Elżbiety II - książę Harry, księżna Kate i książę William
[1/8] Książę William organizuje wieczór kawalerski dla księcia Harry'ego
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także