NewsyTo ona mogła być księżną Sussex. Książę Harry stracił ją, gdy zachował się bezczelnie wobec staruszka

To ona mogła być księżną Sussex. Książę Harry stracił ją, gdy zachował się bezczelnie wobec staruszka

Książę Harry, Cressida Bonas (ONS)
Książę Harry, Cressida Bonas (ONS)
28.12.2023 15:25

Książę Harry znany jest z kontrowersyjnych słów i czynów w swojej przeszłości. Młodszy z książąt brytyjskiej Korony nie zawsze miał cierpliwość do zachowywania się zgodnie z etykietą. Jedno wydarzenie kosztowało go nie tylko utratę wizerunku, ale także ukochanej.

Dziewczyna księcia Harry'ego

Wbrew pozorom wcale nie jest łatwo znaleźć partnerkę, gdy jest się księciem. Nie dość, że taka osoba musi mieć odpowiednie pochodzenie i reprezentować sobą poziom, który zaakceptuje reszta royalsów, to jeszcze musi wiele znieść. Zainteresowanie prasy, zwykłych ludzi... To nie zawsze jest proste.

Książę Harry poznał Cressidę przez swoją kuzynkę, księżniczkę Eugenię. Para spotykała się od 2012 do 2014 roku. Wiele osób obstawiało, że to właśnie Cressida będzie żoną księcia i to ona wejdzie do rodziny królewskiej.

Książę Harry bywał bezczelny?

Królewski biograf wskazał moment, w którym związek Harry'ego i Cressidy przeszedł do przeszłości. Tina Brown, autorka książki "The Palace Papers" opisała pewne zdarzenie, które miało miejsce w okolicy Bożego Narodzenia 2013 roku. Sussex jadł wtedy lunch ze swoją dziewczyną w niewielkim pubie. Obydwoje nie chcieli robić zamieszania, więc usiedli na tyłach lokalu. Podobno, gdy opuszczali lokal, podszedł do nich staruszek.

Och, proszę pana, bardzo mi przykro, wiem, że są święta Bożego Narodzenia, ale czy mógłbym po prostu zrobić zdjęcie i dać je mojej żonie, która nie czuje się dobrze? - poprosił księcia Harry'ego.

Książę miał jednak inne zamiary, niż robić sobie zdjęcia z fanami rodziny królewskiej.

Więc Cressida otworzyła usta i powiedziała: «Och, oczywiście». A Harry powiedział: «Zejdź mi z drogi», zaczerwienił się na twarzy i odszedł wkurzony.

Cressida zerwała z nim kilka tygodni później. Ich walentynki też nie okazały się wyjątkowe - dowiedziawszy się, że tam, gdzie mieli się udać, czeka fotograf, Harry kazał zawrócić samochód. Młoda kobieta zdała sobie sprawę, że tak może wyglądać jej całe życie. Na szczęście para rozstała się w uprzejmy sposób i jest do dziś w serdecznych relacjach. Była dziewczyna została nawet zaproszona na ślub księcia z Meghan Markle.

Prince Harry, The Duke of Sussex and Meghan, The Duchess of Sussex attend the 2023 Invictus Games closing ceremony in Dusseldorf, Germany.

Pictured: Prince Harry,Duke of Sussex
Ref: SPL9921545 160923 NON-EXCLUSIVE
Picture by: SplashNews.com

Splash News and Pictures
USA: 310-525-5808 
UK: 020 8126 1009
eamteam@shutterstock.com

World Rights,
Prince Harry, The Duke of Sussex and Meghan, The Duchess of Sussex attend the 2023 Invictus Games closing ceremony in Dusseldorf, Germany. Pictured: Prince Harry,Duke of Sussex Ref: SPL9921545 160923 NON-EXCLUSIVE Picture by: SplashNews.com Splash News and Pictures USA: 310-525-5808 UK: 020 8126 1009 eamteam@shutterstock.com World Rights,
Książę Harry (East News)
Książę Harry (East News)
Cressida Bonas (ONS)
Cressida Bonas (ONS)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także