NewsyKsiążę Harry zaraz po ślubie z Meghan Markle ma zaplanowany poważny zabieg! Wszystko przez swoją ukochaną!

Książę Harry zaraz po ślubie z Meghan Markle ma zaplanowany poważny zabieg! Wszystko przez swoją ukochaną!

Meghan Markle i książę Harry przed ślubem
Meghan Markle i książę Harry przed ślubem
Aneta Błaszczak
30.01.2018 06:00

Wydaje się jakby duch żelaznej dyscypliny w brytyjskiej rodzinie królewskiej słabł... Rodzina królewska, która od pokoleń żyła w zgodzie z surowymi regułami dworskiej etykiety, powoli zaczyna lekko im się przeciwstawiać. Wychowanie dzieci, kolor lakieru do paznokci, rodzaj nakryć głowy - młodzi członkowie brytyjskiej dynastii chcą mieć coś do powiedzenia w tego typu kwestiach.

Jedną z rzeczy, które ostatnio zadziwiły Brytyjczyków była nowa fryzura księcia Williama. Zachowawczy i dystyngowany dotychczas William, za namową żony i Meghan Markle, ogolił głowę praktycznie na zero. Metamorfoza syna księcia Karola spodobała się wielu poddanym, w internecie pojawiły się liczne komplementy i opinie sugerujące, że "William w końcu wygląda jak idealny kandydat na króla".

Dzisiaj okazuje się, że nie tylko William ma zastrzeżenia co do swoich włosów. Mocno zaniepokojony stanem swojej fryzury jest również jego młodszy brat - Harry. Jego włosy są coraz rzadsze, na jego głowie tworzą się zakola, a skóra prześwituje przez rzedniejące kępki. W związku z tym zakłopotany książę postanowił zrobić sobie transplantację włosów.

Ile książę Harry zapłaci za przeszczep włosów?

Jak donosi magazyn Daily Star, Harry, po ślubie z Meghan Markle, planuje zabieg przeszczepu włosów, który kosztuje 50 tysięcy funtów i zapewnia bujną czuprynę:

Jest młodym księciem i chce wyglądać młodo najdłużej jak tylko się da. Meghan namówiła go na przeszczep, bo widziała w Hollywood rzesze kolegów, którzy w ten sposób poprawili urodę. On zdaje sobie sprawę, że będzie o tym głośno, jednak uważa, że ma prawo w wieku 33 lat wyglądać nadal jak 20-latek - cytuje swojego informatora brytyjski serwis.

Czekamy na efekty.

  • Książę William organizuje wieczór kawalerski dla księcia Harry'ego
  • Książę William ogolił się na łyso
  • Slider item
  • Meghan Markle i książę Harry na świątecznej mszy z okazji Bożego Narodzenia (2017)
  • Książę Harry, Meghan Markle ślub
  • Książę Harry i Meghan Markle ślubne plany
  • Książę Harry okradziony na meczu
[1/7] Książę William organizuje wieczór kawalerski dla księcia Harry'ego
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także