NewsyKsiążę Harry naraził się księżnej Kate. Tylko patrzeć jak pożałuje swojego zachowania. „Ona tego nie zniesie”

Książę Harry naraził się księżnej Kate. Tylko patrzeć jak pożałuje swojego zachowania. „Ona tego nie zniesie”

Harry naraził się Kate
Harry naraził się Kate
Elwira Szczepańska
15.01.2022 08:00

Cała rodzina królewska oczekuje z napięciem premiery pamiętników Harry'ego. Zagraniczna prasa donosi, że w związku z zamieszaniem wokół publikacji wyszło na jaw, że książę bardzo narazi się Kate. Dlaczego?

Harry naraził się Kate

Od dekady, od kiedy jest żoną księcia Williama, księżna Kate cieszy się opinią, że jest powiewem świeżego powietrza dla rodziny królewskiej. Do tego ciężko pracuje, przestrzega zasad i nigdy nie powoduje zamieszania. W ciężkim dla monarchii 2021 roku okazała się być największym rozjemcą, łagodząc napięcia między mężem a jego bratem, księciem Harrym.

Powiedziano nam, że Kate i William zostali ostrzeżeni przez pałac, że zbliżają się kłopoty, zanim Harry wyda swoje pierwsze wspomnienia z życia w rodzinie królewskiej.

Kate i William zostali zapewnieni, że pałac zażąda wglądu w treści dotyczące ich rodziny i podejmie wszelkie możliwe kroki, aby powstrzymać publikację jakichkolwiek problematycznych treści, ale mogą zrobić tylko tyle. William i Kate są przygotowani na najgorsze - mówi informator.

Podczas gdy William oczekuje, że pamiętnik nie będzie mu pochlebny, jeden z informatorów mówi, że Cambridgeowie byli zdziwieni na myśl, że Harry wciągnie w to również Kate.

Zanim Harry poślubił Meghan Markle w 2018 roku, porzucił swoją rodzinę i przeprowadził się do USA w 2020 roku, on i Kate byli jak rodzeństwo.

Mieli tak dobrą więź jak brat i siostra. Wiem, że Harry bardzo to cenił, podobnie jak Kate, więc kiedy sprawy przybrały niedobry obrót, uznała to za bardzo niepokojące. Ale wierzyła też, że nigdy nie wciągnie jej w publiczną wojnę. Więc powiedzenie, że być może będzie musiała przygotować się do występu w jego opowiadaniu, było dla Kate prawdziwym szokiem. Czuje się całkowicie zdradzona.

W przeciwieństwie do minionych lat, kiedy Kate raczej usuwała się w cień, tym razem jest gotowa stanąć i walczyć.

Teraz jest inaczej. Jej dzieci dorastają, a George jest wystarczająco duży, by wiedzieć, co się dzieje. Jeśli Harry wciągnie ją w swoją wendetę przeciwko rodzinie, wpłynie to na jej dzieci, a ona tego nie zniesie – mówi źródło - Harry mógł pomylić jej bierność przez lata z łagodnością, a nie jest łagodna, zwłaszcza jeśli chodzi o jej dzieci.

Jest gotowa odeprzeć każdy atak Harry'ego, w którym o niej wspomina w niepochlebny sposób, jeśli do tego dojdzie.

Harry'ego jest w szoku i być może będzie żałował, że kiedykolwiek wciągnął Kate w wojnę jego i Meghan z monarchią - mówi informator Woman's Day.

Jesteście ciekawi pamiętników Harry'ego?

Księżna Kate - 40. urodziny
Księżna Kate - 40. urodziny
Harry naraził się Kate
Harry naraził się Kate
Księżna Kate - 40. urodziny
Księżna Kate - 40. urodziny
Księżna Kate - 40. urodziny
Księżna Kate - 40. urodziny
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także