NewsyPolsat zatrudnił gwiazdę "Top Model"! Nowa pogodynka stacji podbija salony w towarzystwie córeczki

Polsat zatrudnił gwiazdę "Top Model"! Nowa pogodynka stacji podbija salony w towarzystwie córeczki

Top Model
Top Model
Weronika

11.06.2022 05:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzień Dziecka to niezaprzeczalnie jeden z ulubionych dni w roku każdego malucha. W Polsce obchodzimy go 1 czerwca, jednak Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci postanowiło przedłużyć najmłodszym ich święto i tydzień później zorganizowało zabawy plenerowe dla ponad dwudziestu podopiecznych w świetlicy na warszawskiej Pradze. Dzieci zostały podzielone na trzy grupy, a ich zadaniem było wykonać szereg interesujących zadań.

Podczas zabawy najmłodszym towarzyszyło wiele znanych osób – między innymi Rafał Grabias, siostry Szczepańskie i Miss Warszawy Ewa Dołęga Dołęgowska. Po wykonaniu zadań wybrano zwycięską grupę, ale nagrody ufundowane przez fundację Masz szansę były przewidziane dla wszystkich uczestników zabawy. Z twarzy zarówno dzieci jak i dorosłych, biorących udział w zabawie przez cały dzień nie znikał uśmiech.

Ksenia Chlebicka z Top Model nową gwiazdą Polsatu

Na wydarzeniu pojawiła się Ksenia Chlebicka, która zadebiutowała w telewizji jako 19-latka podczas udziału w programie Top Model. Wystąpiła w trzeciej edycji show, a zmagania zakończyła już w pierwszym odcinku z udziałem finałowej 13. Praca przed kamerą tak bardzo przypadła jej do gustu, że Chlebicka kolejne lata związała Superstacją.

Obecnie widzowie mogą ją kojarzyć dzięki wejściom na antenę Polsat News oraz Wydarzenia24, gdzie prezentuje prognozę pogody. Prezenterka została ostatnio wybrana także na jedną z nowych twarzy kanału Polsat Games, gdzie wprowadza widzów w świat e-sportu.

Ksenia Chlebicka pokazała córkę

Ksenia pojawiła się na imprezie z okazji Dnia Dziecka w towarzystwie swojej czteroletniej córeczki Janinki. Dziewczynka doskonale odnalazła się wśród nieco starszych dzieci i spędziła czas na wspaniałej zabawie w świetnym towarzystwie.

Razem z mamą chętnie pozowały do zdjęć u boku pozostałych gwiazd obecnych na wydarzeniu.

Czy widzicie podobieństwo między Ksenią a Janinką?

  • Ksenia Chlebicka z córką
  • Ksenia Chlebicka - Otwarcie klubu La Pose
  • Ksenia Chlebicka - Otwarcie klubu La Pose
  • Ksenia Chlebicka z córką
  • Ksenia Chlebicka z córką
  • Ksenia Chlebicka z córką
  • Ksenia Chlebicka z córką
  • Ksenia Chlebicka z córką
  • Ksenia Chlebicka z córką
  • Ksenia Chlebicka z córką
[1/10] Ksenia Chlebicka z córką
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także