GalerieKrzysztof Wieszczek w Międzyzdrojach jest rozchwytywany przez kobiety. Na wczorajszej gali towarzyszyła mu nie tylko Agnieszka Kaczorowska [ZDJĘCIA]

Krzysztof Wieszczek w Międzyzdrojach jest rozchwytywany przez kobiety. Na wczorajszej gali towarzyszyła mu nie tylko Agnieszka Kaczorowska [ZDJĘCIA]

Krzysztof Wieszczek w Międzyzdrojach 2015 z Agnieszką Kaczorowską i Alicją Węgorzewską
Krzysztof Wieszczek w Międzyzdrojach 2015 z Agnieszką Kaczorowską i Alicją Węgorzewską
Aneta Błaszczak

04.07.2015 10:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na festiwalu w Międzyzdrojach nie mogło zabraknąć Agnieszki Kaczorowskiej i Krzysztofa Wieszczeka. Zwycięzcy ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" przyjechali nad morze już kilka dni temu, gdzie mieli okazję udzielić kilku wywiadów i nawiązać nowe kontakty, które być może przełożą się na propozycje zawodowe. W rozmowie z Jastrząb Post Agnieszka nie ukrywała, że jej celem jest granie w filmach.

Agnieszka Kaczorowska towarzyszyła Krzysztofowi Wieszczekowi, z którym przyszła na wczorajszą galę. Ale nie tylko ona skradła jego uwagę. Po rozpoczęciu imprezy, aktorem zainteresowała się Alicja Węgorzewska. Gwiazda poprosiła Wieszczeka, aby ten towarzyszył jej podczas odciskania dłoni w Alei Gwiazd.

Niczym prawdziwy dżentelmen, Krzysztof Wieszczek wspierał Alicję Węgorzewską swym męskim ramieniem. Później bawił się na after party w towarzystwie innych pięknych kobiet.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także