ExclusiveKrzysztof Skórzyński o pracy z Małgorzatą Rozenek. "W wielu tematach się spieramy". Tak wyglądają ich relacje [WIDEO]

Krzysztof Skórzyński o pracy z Małgorzatą Rozenek. "W wielu tematach się spieramy". Tak wyglądają ich relacje [WIDEO]

Krzysztof Skórzyński
Krzysztof Skórzyński

07.04.2023 17:00, aktual.: 07.04.2023 17:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Skórzyński od lat spełnia się w pracy przed kamerami. Pod koniec sierpnia zadebiutował na antenie w programie Dzień Dobry TVN w duecie z Małgorzatą Rozenek. Od samego początku nowa para prowadzących śniadaniówkę wzbudzała ogromne emocje wśród widzów. Po kilku miesiącach przed kamerami czują się już znacznie pewniej i doczekali się własnych fanów.

Połączenie celebrytki i dziennikarza w porannym programie nie od razu zostało przyjęte z entuzjazmem przez widzów. Gosia doczekała się sporej ilości uwag, ale wzięła je sobie do serca i nieustannie pracuje nad tym, aby poprawić wszelkie błędy. Krzysztof również nie ukrywa, że to zupełnie inna praca niż ta, którą wykonywał do tej pory.

Krzysztof Skórzyński o pracy z Małgorzatą Rozenek

Krzysztof Skórzyński i Małgosia znaleźli również wspólny język poza pracą. Z Instagrama można wywnioskować, że prezenterzy porannego programu darzą się ogromną sympatią. Jak jest naprawdę? Ekranowy partner Rozenek opowiedział przed naszą kamerą o kłótniach ze współprowadzącą. Jak jemu pracuje się w Dzień Dobry TVN?

Jest to fantastyczne doświadczenie, jest to zupełnie inny świat niż ten, w którym ja funkcjonowałem, ale dzięki gigantycznemu wsparciu redakcji i Małgosi mam nadzieję, że odnajduję się w tym dobrze, bo pracuje mi się tam fantastycznie. Fajne, nowe doświadczenie w życiu.

Jak ocenia progres Małgosi?

Małgosia jest jedną z najbardziej pracowitych osób, jakie kiedykolwiek poznałem. Ilość pracy, którą Małgosia wkłada w to, żeby się rozwijać jest czymś absolutnie imponującym. I tutaj postawię kropkę, bo chyba każdy widzi jak Małgosia ogromnie dużo emocji i pracy wkłada w to, aby być coraz lepszą.

Czy pomiędzy nimi zdarzają się kłótnie?

Gdybyśmy się we wszystkim zgadzali, to nie bylibyśmy sobą. W wielu tematach się spieramy, ale to jest super. W przypadku wielu tematów, które podejmuje w Dzień Dobry TVN każde z nas ma zupełnie inny punkt widzenia i to mam nadzieję, że jest interesujące dla widzów, że jak się spotykają te nasze różne punkty widzenia, to dla wielu z nich jest to atrakcyjne, bo w każdym z nas są w stanie odnaleźć siebie.

Jesteście fanami Krzysztofa?

  • Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński - gwiazdy przed studiem DDTVN
  • Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński
  • Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński
  • Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński
  • Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek – jesienna ramówka TVN 2022
  • Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński
  • Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński - gwiazdy przed studiem DDTVN
[1/7] Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński - gwiazdy przed studiem DDTVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także