NewsyKrzysztof Skiba boleśnie zakpił z Pawła Kukiza. Doczeka się odpowiedzi?

Krzysztof Skiba boleśnie zakpił z Pawła Kukiza. Doczeka się odpowiedzi?

Krzysztof Skiba zakpił z Pawła Kukiza (fot. Instagram i KAPIF)
Krzysztof Skiba zakpił z Pawła Kukiza (fot. Instagram i KAPIF)
02.11.2023 19:10, aktualizacja: 02.11.2023 22:09

Krzysztof Skiba jest jednym z najaktywniejszych komentatorów polityki w polskim show-biznesie. Członek zespołu Big Cyc krytycznie podchodzi zwłaszcza do ugrupowań prawicowych – PiS i Konfederacji. Ostatnio za pretekst do wbicia szpili posłużył mu Halloween.

W siedzibie PiS na Nowogrodzkiej urządzono bal politycznych trupów.  Morawiecki przebrał się za atrakcyjną działkę przepisana na żonę, Kaczyński za grupę niewdzięcznych wyborców, Sasin za wybory pocztowe, Beata Szydło za uczestnika imprezy w Dąbrowie Górniczej, Elka Witek za przedwojenne książki o Katyniu, Krystyna Pawłowicz za sałatkę sejmową, Suski za Katarzynę Wielką, Ziobro za Zerro, Patryk Jaki za Fundusz Sprawiedliwości, Błaszczak za ruski czołg, Macierewicz za parówkę wybuchającą w Tupolewie – napisał, dodając, że zwycięzcą balu był Ryszard Terlecki, który przyszedł na niego bez charakteryzacji

Artysta udzielił nowego wywiadu dla kanału "Dobry Przelot" w serwisie YouTube. W jego trakcie również nie szczędził gorzkich słów politykom, w tym Pawłowi Kukizowi.

Krzysztof Skiba boleśnie zakpił z Pawła Kukiza

Skiba opowiadał m.in. o spożywaniu alkoholu przez rockmanów w latach 80. W pewnym momencie pokusił się o wypowiedzenie kąśliwej uwagi pod adresem byłego lidera Piersi, który jest niepijący.

W szarzyźnie życia alkohol wydawał się jakimś sensownym rozwiązaniem... Zresztą ja uważam, że alkoholicy pomiędzy jedną a drugą butelką, potrafią coś ciekawego powiedzieć. A ci, którzy wytrzeźwieli, już niekoniecznie. Przykładem (jest) Paweł Kukiz – wypalił.

To nie pierwszy raz, gdy reprezentant Big Cyc niepochlebnie wyraża się o swoim byłym koledze z branży.

Historia Kukiza. Kiedyś śpiewał w Jarocinie, dziś prezesowi buty myje – napisał o nim w sieci.
Paweł Kukiz (fot. KAPIF)
Paweł Kukiz (fot. KAPIF)
Krzysztof Skiba z żoną
Krzysztof Skiba z żoną
Paweł Kukiz (fot. KAPIF)
Paweł Kukiz (fot. KAPIF)
Krzysztof Skiba
Krzysztof Skiba
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także